אובסי חוגג צמד. רוסט ברקע מוציא עוד כדור מהרשת (צילום: מערכת ONE)
אובסי חוגג צמד. רוסט ברקע מוציא עוד כדור מהרשת | צילום: מערכת ONE

אם בתחילת העונה עוד דיברו על המבורג כאחת שתאיים על האליפות בגרמניה ועל הליגה האירופית הרי שכבר מזמן רק החלק השני של המשפט נכון. היום נכשלו החניכים של לבאדיה מול הופנהיים שמצידה הייתה צריכה את הניצחון בכדי להשאר בליגה באופן סופי.

השופט הגרמני, מיודענו, מנואל גרפה פתח את המשחק והחגיגה בכחול החלה שתי דקות לאחר מכן, אז איביסביץ' שם את הראשון שלו במשחק ואת האחד עשר שלו העונה. בדקה ה-11 שוב איביסביץ' עלה טוב לכדור קרן והשלים צמד בתוך 660 שניות.

צ'ינדאו אובסי מצא את הרשת בדקה ה-31 בפעם השלישית במשחק ולאותו כיוון לפני שרוברט טשה קיבל את הכדור מדוד ירולים וירה את השער שצימק ל-1:3.

בדקה ה-72 אובסי השלים צמד משלו אחרי שנשלח לגמריי לבד מול השער ובעט בין רגליו של פרנק רוסט המסכן שהוציא את הרביעי מהרשת, 1:4.

עוד חמש דקות חלפו וזה כבר משפיל. ההגנה של המבורג נראתה כמו כלום ושום דבר וסליחוביץ' שקיבל כדור מחבר נבחרתו, איביסביץ', ניצל את זה אחרי שמצא את עצמו עם הכדור במרכז קו ה-16 מול רוסט שעשה שוב את הטיול לרשת, לפחות בפעם האחרונה במשחק הזה. 1:5 בסיום.

עוד לפני הסיום (89) הורחק טולגי אלי-ארסלן הצעיר מהמבורג במשחקו החמישי בלבד בבונדלסיגה.

איביסביץ´ חוגג בפעם ה-12 העונה´ (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
איביסביץ´ חוגג בפעם ה-12 העונה´ (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

המבורג, כאמור, צריכה לעבור את פולהאם (0:0 במשחק הראשון) בליגה האירופית על מנת להשאיר לעצמה סיכוי לשחק בעונה הבאה בליגה האירופית. כמובן שכל זאת רק עם תנצח בגמר את אתלטיקו-מדריד או את ליברפול. הופנהיים תחל בשנה הבאה את העונה השלישית שלה ברציפות בליגה הראשונה בגרמניה.

במשחק נוסף גברה פרייבורג 0:1 על וולפסבורג. סדריק מקיאדי כבש את השער הבודד בדקה ה-38. בזכות הניצחון טיפסה פרייבורג מעל לקו האדום כשבמאזנה 31 נקודות.