אורוגוואי חוגגת. תעשה זאת במשחק האחרון? (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
אורוגוואי חוגגת. תעשה זאת במשחק האחרון? (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

זהו זה. דרום אמריקה כולה תישא את עיניה לארגנטינה, שם ייערך הערב (ראשון) בשעה 22:00 גמר הקופה אמריקה, בין אורוגוואי לפראגוואי.

אורוגוואי, שמחזיקה במספר הזכיות הגבוה ביותר יחד עם ארגנטינה (14), יכולה להפוך לנבחרת המעוטרת ביותר בכל הנוגע לטורנירי קופה אמריקה, אם תזכה בגביע הערב.

הנבחרת התכולה מגיעה אחרי ניצחון חלק 0:2 על פרו בחצי הגמר. לעומתה, פראגוואי מגיעה לאחר 0:0 מול ונצואלה בתום 120 דקות ו-3:5 לפנדלים, ששלח אותה למשחק האחרון והמכריע.

האם דייגו פורלאן סוף סוף יבקיע? לפי טענתו, זה לא כל-כך משנה לו, אבל אוהדי נבחרתו בוודאי רוצים לראות אותו מתכבד בשער במשחק החשוב ביותר בטורניר.

בכל מקרה, חוסטו ויאר בשער היריבה יחד עם חבריו בנבחרת פראגוואי, לא ייתנו לגמר הזה ללכת לאיבוד בקלות ויילחמו עד הסוף כדי להביא את התואר למדינתם, לראשונה מאז 1979. אם גם אתם רוצים למלא טופס ווינר, אנחנו ננסה לעזור לכם וניתן מספר טיפים, בתקווה שתצליחו לשלשל כמה שקלים לכיס.

פורלאן וסוארס. יצליחו להכניע את פראגוואי? (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
פורלאן וסוארס. יצליחו להכניע את פראגוואי? (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

57: אורוגוואי - פראגוואי
ההימור הקלאסי על משחק הגמר. באופן כללי, לאורוגוואי, שמחזיקה בהרבה יותר ניסיון במעמדים הללו, יש סיכוי גבוה יותר וסגל איכותי מזה של פראגוואי. הנטיה הטבעית היא לסמן במשחק הזה 1, אבל יש כמה סטטיסטיקות שכדאי לשים לב אליהן. בשבעת המפגשים האחרונים בין הנבחרות, ניצחה אורוגוואי חמש פעמים ופרגוואי רק פעמיים. תיקו לא נרשם במפגשים האחרונים ולכן זה גם הניחוש שלנו, מתוך אמונה שהזוכה תיקבע אחרי 120 דקות. בנוסף, פראגוואי סיימה את כל משחקיה בטורניר בתיקו, לכן עוד אחד יתווסף לאוסף. הסימון שלנו הוא X, שמניב יחס נאה של 2.85.

59: אנדר/אובר שערים (3-2) - אורוגוואי/פראגוואי
פראגוואי הבקיעה עד כה בטורניר חמישה שערים, וסיימה שלושה משחקים ב-0:0. אורוגוואי לעומתה, הבקיעה שישה שערים וקצב ההבקעה שלה עומד על שער למשחק. אם נלך לפי הסטטיסטיקה, הרי ששתי הנבחרות יחד יבקיעו שער אחד או שניים בלבד. הלכנו על תיקו, לכן נלך על שני שערים, מה שאומר עוד X. הפעם היחס הוא 1.80.

באריוס מנסה להבקיע. ינצח את סוארס במאצ´-אפ? (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
באריוס מנסה להבקיע. ינצח את סוארס במאצ´-אפ? (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

60: לואיס סוארס (אורוגוואי) - לוקאס בריוס (פרגוואי)
באריוס כבש עד כה שער אחד בלבד בטורניר, למרות הציפיות ליותר שערים ממנו. לעומתו, סוארס כבר עם שלושה שערים אחרי שצמד שלו מול פרו העלה את התכולים לגמר. קשה לנו לחזות מי מהם יבקיע יותר, אם בכלל, אבל סוארס חם יותר. אנחנו איתו, נסמן 1 והיחס הוא 2.75, שווה לכל כיס.