ניר מנצור במדי נבחרת הנוער (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
ניר מנצור במדי נבחרת הנוער (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

ניר מנצור, שחתם לפני חודש בפנאתינאיקוס, צופה מהצד בנבחרת הישראלית העושה את הכנותיה לקראת המשחק הערב ביוון ב-20:45 במוקדמות היורו ומייחל ליום שבו גם הוא ילבש את המדים הכחולים לבנים.

בינתיים, הוא יאלץ להסתפק בלצפות בנבחרת הלאומית באצטדיון. "כמובן שאגיע. אני מחזיק להם אצבעות וחושב שהם מסוגלים לנצח ולהעפיל ליורו", הוא אמר ל-ONE, "אני מחכה כבר ליום שאהיה בסגל נבחרת ישראל, זה החלום הכי גדול שלי, המעבר ליוון יעזור לי להתפתח ולהוכיח שאני ראוי לשחק בנבחרת וברמות הכי גבוהות באירופה".

כשנשאל על הלך הרוח ביוון לקראת המשחק הפתיע מנצור: "לוקחים כאין ברצינות רבה מאוד את נבחרת ישראל, הנבחרת היוונית במצב לא מי יודע מה בתקופה האחרונה והרבה אנשים חושבים שישראל היא הפייבוריטית".

מנצור הגיע לפנאתינאיקוס לאחר שלוש שנים במחלקת הנוער של ריאל מדריד. "אני מרוצה מהמעבר שלי ליוון, אני מרגיש כאן טוב, קיבלו אותי בחום ודואגים לי כל הזמן שארגיש בנוח", סיפר המגן.

ניר מנצור בימיו בריאל. &"מרוצה מהמעבר, קיבלו אותי יפה&" (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
ניר מנצור בימיו בריאל. &"מרוצה מהמעבר, קיבלו אותי יפה&" (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

למרות תחושתו הטובה, דקות משחק הוא עדיין לא ראה במדים הירוקים, "אני יודע שההזדמנות שלי עוד תגיע. זה לא פשוט, אני עובד קשה. מרגיש מצויין מבחינה פיזית ובטוח שעשיתי החלטה נכונה שתשתלם לי. מאמן הכושר מעודד אותי ואומר לי שאקבל את ההזדמנות. ברור שזה לא נעים לא להיות בסגל, אבל אני סבלני".

על הרמה של הליגה היוונית אמר מנצור: "יש מי שמשמיץ את הליגה הזו, אבל לדעתי היא ליגה חזקה מאוד. המאבקים קשים, ואני ממש מחכה לשחק כבר".