קארים בנזמה
קארים בנזמה - יכול לשחק ברמות הגבוהות ביותר | צילום: רויטרס

כבר בקיץ האחרון היה שמו של קארים בנזמה אחד המלפפונים החמים ביותר באירופה, אך בסיכומו של דבר בנזמה נשאר בליון ולא מצא קבוצה חדשה למרות שהיו לא מעט שחשקו בשירותיו.

אבל העונה הנוכחית של הצרפתי הנהדר תהיה האחרונה שלו במדי אלופת צרפת, והיום (שלישי) הכריז בנזמה שהוא יעבור למועדון ענק ספרדי, רק שהוא עדיין לא יודע אם זו תהיה ריאל מדריד או ברצלונה שתזכה בשירותיו. יחי ההבדל הקטן.

בארסה כבר חזרה והביעה עניין בבנזמה, אותו רצתה להביא במקום סמואל אטו, שכזכור לא היה בתוכניות של פפ גווארדיולה, אך בסופו של דבר נשאר בקמפ נואו, למזלו ולמזלה של הקבוצה.

גם ריאל סימנה את החלוץ, אך לאחר מכן העבירה את מאמציה לעברו של כריסטיאנו רונאלדו, אך נכשלה גם בהבאתו של הפורטוגלי של מנצ'סטר יונייטד.

בנזמה בן ה-20 אמר בראיון לטלוויזיה הצרפתית: "אני אוהב את ספרד. בעונה הבאה אשחק בריאל או ברצלונה".

גם מנצ'סטר יונייטד עקבה אחר החלוץ וסר אלכס פרגוסון הודה שהוא מעוניין בו לפני שהשדים האדומים החתימו בסופו של דבר את דמיטאר ברבאטוב הבולגרי מטוטנהאם.

על פי ההערכות, ליון תדרוש על החלוץ סכום של 100 מיליון יורו, שעשוי לשבור את שיא ההעברות העולמי. "כמה אנשים אמרו שאני לא יכול לשחק ברמות הגבוהות ביותר. זה מגוחך. יש לי עוד הרבה ללמוד ואני עדיין גדל. אני רק בן 20 ואני עובד קשה כדי לשפר את עצמי כל הזמן".