שחקני ונצואלה. יסיימו את הטורניר בניצחון (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
שחקני ונצואלה. יסיימו את הטורניר בניצחון (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

טורניר הקופה אמריקה עומד להסתיים ומחר (ראשון) ב-22:00 ייערך הגמר בין אורוגוואי לפראגוואי, אולי לא הנבחרות שכולם ציפו שיגיעו לגמר, אבל עם היכולת שהציגו ברזיל וארגנטינה המארחת, לא פלא ששתי הבכירות ביבשת לא שם.

הערב ב-22:00 ייערך המשחק על מקומות 4-3 בין פרו לוונצואלה, שתי נבחרות שהפתיעו אף הן בקופה אמריקה והגיעו הכי רחוק שאפשר מבחינתן.

פרו שסיימה שלישית בבית 3 מתחת לאורוגוואי ולצ'ילה, הצליחה לעבור את קולומביה ברבע הגמר, אבל הפסידה לאורוגוואי בחצי הגמר 2:0.

ונצואלה לעומתה, הצליחה לסיים ב-0:0 את המשחק מול ברזיל, ניצחה 0:1 את אקוואדור ונפרדה ב-3:3 ענק מפראגוואי. לאחר מכן הגיע 1:2 על צ'ילה ברבע הגמר ורק פנדלים אחרי 0:0, שוב מול פראגוואי, הדיחו אותה וקטעו את החלום שלה, להגיע לראשונה לגמר הקופה אמריקה.

שתי הנבחרות ייפגשו במטרה לסיים את הטורניר בצורה מתוקה עם המקום השלישי ביד. מי מהשתיים תנצח? אנחנו ננסה לעזור לכם ולהעניק לכם כמה טיפים ל'ווינר', שינסו להעשיר את קופתכם.

73: פרו - ונצואלה


שתי הנבחרות אמנם אלמוניות, אבל הצליחו להפתיע ולכן הגיעו למעמד הזה. משחקים על מקומות 4-3 בדרך כלל מניבים הרבה שערים, אבל גם הכרעות לרוב. יובקעו כאן לפחות שלושה שערים, ומי שתשיג ניצחון היא ונצואלה. אמנם ההיסטוריה די צמודה בין שתי הנבחרות, אבל ונצואלה הרשימה קצת יותר בטורניר הזה. הסימון שלנו הוא 2. ונצואלה תיפרד מהטורניר עם טעם מתוק בפה בדמות ניצחון.

הוגו צ´אבס מעודד את ונצואלה. איך ייגמר המשחק על מקומות 4-3? (רויטר (צילום: מערכת ONE)
הוגו צ´אבס מעודד את ונצואלה. איך ייגמר המשחק על מקומות 4-3? (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

74: פרו (+1) - ונצואלה


למי מכם שמעדיפים יחס גבוה, אבל גם אוהבים להסתכן, נמליץ על סימון X במשחק מספר 74. כמו שאמרנו, ונצואלה תנצח, אבל פרו מסוגלת לשמור עליה צמודה וזה לא יסתיים בהפסד של יותר משער.