בלנקאראן מתכוננים לרגע המכריע של הקבוצה שתנסה מחר (חמישי, 18:30) להפתיע את מכבי תל אביב, להתגבר על פיגור 3:1 מהמשחק הראשון ולהדיח את הצהובים כבר בסיבוב המוקדמות השני של הליגה האירופית.

למרות ההפסד בבלומפילד והיכולת הרעה שהפגינו, האזרים לא איבדו תקווה ונשמעו אופטימיים למדי במסיבת העיתונאים שערכו לקראת המשחק. שוער וקפטן לנקאראן, קמראן אגאייב, אמר: "אנחנו חייבים ויכולים לנצח. זה משחק חשוב מאוד מבחינתנו ולא הרמנו ידיים. אנחנו יכולים לכבוש שני שערים נגדם, מכבי מועדון טוב אבל אנחנו יכולים לנצח. הם בסה"כ ניצלו טעויות שלנו במשחק הקודם ולא הראו יכולות גדולות מדי. הם לא הרשימו".

המאמן מירצ'ה רדניק הוסיף: "אין שום בעיה עם ההכנות שלנו למשחק. אנחנו מוכנים, אנחנו מכירים עכשיו את מכבי יותר טוב, המשחק הראשון פתח לנו את העיניים. עשיתי טעות טקטית בחצי הראשון, אחרי השינויים שעשיתי נראינו טוב יותר וככה נפתח הפעם".

לצד ההכנות של שחקני חזאר, גם במדינה מתכוננים למשחק כאשר המשטרה הודיעה כי אזרחים איראנים לא יורשו להיכנס למשחק מחשש שינסו לפגוע באנשי ואוהדי מכבי ת"א.

איווניר והשוטרים האזרים (האתר הרשמי של מכבי ת"א) (צילום: מערכת ONE)
איווניר והשוטרים האזרים (האתר הרשמי של מכבי ת"א) | צילום: מערכת ONE

מנהל האצטדיון הבטיח שלפני המשחק יערכו בדיקות קפדניות, כולל של דרכונים. בנוסף, כל ניסיון ליצור הפגנה או פרובוקציה כנגד ישראל, יתקל בהתנגדות של המשטרה המקומית שתתגבר את כוחותיה בזמן המשחק.

כ-400 שוטרים אזרים בנוסף ל-300 חיילים יאבטחו, כאשר כוחות מתוגברים יהיו סביב אוהדי מכבי ת"א שצפויים לקבל יציע מבודד. על פי האזרים, כ-30 אוהדים צהובים בלבד יגיעו למשחק והם יהיו חלק זעום מ-15,000 האוהדים האזרים שאמורים לבוא ולעודד. 13 אלף וחצי כרטיסים כבר נמכרו (כרטיס למשחק עולה כיורו אחד).

שוטר משקיף על דור מיכה במתחם האימונים (האתר הרשמי של מכבי ת&"א) (צילום: מערכת ONE)
שוטר משקיף על דור מיכה במתחם האימונים (האתר הרשמי של מכבי ת&"א) | צילום: מערכת ONE