רוני לוי: "דברים מסתדרים לי" (הרשמי של אנורתוסיס) (צילום: מערכת ONE)
רוני לוי: "דברים מסתדרים לי" (הרשמי של אנורתוסיס) | צילום: מערכת ONE

מאמנה של אנורתוסיס פמגוסטה, רוני לוי, צפוי לחתום לעונה נוספת בקבוצה הקפריסאית בזכות הצלחתו הגדולה בחודש האחרון. לוי, שהגיע לקפריסין לפני כשלושה חודשים לאחר שהחל את העונה בסטיאווה בוקרשט הרומנית, צבר עם קבוצתו ארבעה ניצחונות רצופים והצליח לטפס עד המקום הרביעי בטבלה.

אנורתוסיס עם 34 נקודות ונמצאת במרחק 3 נקודות בלבד מאומוניה ניקוסיה של יובל שפונגין שבמקום הראשון. בין השתיים נמצאות א.א.ל לימסול ואפואל ניקוסיה, הפתעת העונה של ליגת האלופות, שעלתה משלב הבתים והפכה לסנסציה של היבשת.

כנראה שההצלחה עושה את שלה, ובסקר שביעות רצון שנערך בקרב האוהדים זכה לוי לתמיכה של כ-95 אחוזים.

רוני לוי סיפר הבוקר ל-ONE: "אני ממשיך לעונה נוספת. מאז שהגעתי לקבוצה אני בתקופה טובה מאוד. מהרגע שהגעתי הדברים מסתדרים ואני מאוד מרוצה כאן". על מאבק האליפות של קבוצתו אמר: "יש סיכויים כל זמן שאנחנו בתמונה אבל הדרך עדיין ארוכה ויש יריבות מאד קשות. כל עוד שאנחנו בתמונה נעשה את המקסימום".

רוני לוי (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
רוני לוי (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

על ניר קלינגר ודדי בן דיין שהצטרפו למושבה הקפריסאית הוסיף: "קודם כל אני מאחל להם בהצלחה, אני חושב שזה טוב לכדורגל הישראלי שהרבה אנשי מקצוע עוברים לכאן, גם שחקנים וגם מאמנים. זה רק יכול לעזור ולקדם את הכדורגל. אני מקווה שנעשה שירות טוב. אנחנו די דומים מבחינת הליגות. הקבוצות הבכירות כאן ברמה שווה ואולי אפואל ניקוסיה יותר טובה".

על נושא מעמד המאמן בארץ לאור ההתפתחויות האחרונות עם דרור קשטן ויחס הקהל לאלישע לוי אמר: "התפקיד והחיים של מאמן הם קשים ולא נעימים. אני לא יודע למה בתקופה שלי, כשהייתי שחקן, לא היתה הרגשה כזאת שתוקפים את המאמן בצורה הזו. הרבה דברים מסביב משפיעים, לפעמים זה עניין של אינטרס כזה או אחר, לפעמים זה תקשורת, אנשים במועדון בשורה תחתונה פוגעים במעמד המאמן. אני מקווה שעם הזמן העניין ישתנה".