"סגירת מעגל". ההנפה של אומוניה (צילום: ספורט 5)
"סגירת מעגל". ההנפה של אומוניה | צילום: ספורט 5
יובל שפונגין ודדי בן דיין סיימו עונה טובה במדי אומוניה ניקוסיה הקפריסאית בצורה הכי טובה שאפשר. השניים עזרו לקבוצה לזכות בגביע הקפריסאי הערב (רביעי), אחרי ניצחון 0:1 על האלופה אא"ל לימאסול בגמר.

יתרה מכך, שפונגין היה זה שבישל את השער המנצח עבור אומוניה, כשהכין לאנדרה אלבס הברזילאי בדקה ה-16. המגן הימני שיחק את כל 90 הדקות, בדיוק כמו חברו מהאגף הנגדי. צריך לציין שאא"ל שיחקה במשך 60 דקות בנחיתות מספרית לאחר ההרחקה של אדווין אואון.

אומוניה זכתה בגביע ה-14 בתולדותיה, והשני ברציפות. אחרי שנלחמו מול אא"ל על האליפות עד למחזורי הסיום, הירוקים סמכו להרוס לה את חלום הדאבל. שפונגין סיפר לאתר ערוץ הספורט: "בשנה שעברה לא שיחקתי בגמר וזאת סגירת מעגל מבחינתי. הגביע הזה הוא פיצוי על התקופה האחרונה ואיבוד האליפות ברגע האחרון".

שווייץ: גם לוצרן של משה אוחיון שיחקה בגמר הגביע הערב, מול באזל האלופה הבלתי מעורערת. אבל הקשר הישראלי לא ירצה לזכור את המשחק. אחרי שנכנס כמחליף בהארכה בדקה ה-103, המשחק הלך לפנדלים אחרי 1:1. אחרי ש-3 הבועטים הראשונים דייקו, אוחיון ניגש לנקודה הלבנה ונעצר אצל השוער. זה נגמר ב-2:4 לבאזל, שהשלימה דאבל גדול.