רוביניו בימים יפים יותר. "לא הייתי שמח" (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
רוביניו. בספרד מדווחים שהוא בדרך לברצלונה (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

יכול להיות שברצלונה לא מסתפקת בסגל הנוכחי ומחפשת חיזוק נוסף? ה"ספורט" הקטאלוני מדווח כי חלוץ מנצ'סטר סיטי, רוביניו, יעבור לאלופת אירופה בינואר הקרוב, כאשר חלוץ ההעברות האירופי ייפתח.

על פי הדיווח העסקה צפויה להיסגר במהלך חודש דצמבר, כאשר נשיא בארסה, ז'ואן לאפורטה, מתוכנן לפגוש את מנהלי הסיטי במהלך אליפות העולם למועדונים של פיפ"א באבו-דאבי.

בקבוצה של פפ גווארדיולה מעוניינים להשאיל את הברזילאי לשישה חודשים בעסקת השאלה ובתום התקופה לבחון את האפשרות של לרכוש את השחקן בקיץ הבא. אצל הסיטי לעומת זאת יעדיפו לקבל את מלוא סכום ההעברה מראש ולמכור את השחקן כבר בינואר, דבר שעלול להוות מכשול רציני לקיומה של עסקה כלשהי.

רוביניו מצידו מאוד רוצה להגיע לאלופת אירופה. מעבר לקאמפ נואו במהלך חלון ההעברות ישרת גם את השחקן וגם את קבוצתו הנוכחית, שלא קיבלה ממנו תפוקה משמעותית במהלך השנה שבה הוא משחק באנגליה, הרבה בגלל הפציעה הטורדנית בקרסולו.

רוביניו ומארק יוז (GettyImages) (צילום: מערכת ONE)
רוביניו ומארק יוז (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

לראשי ברצלונה כבר יש תוכנית מגירה במידה והעיסקה עם הסיטי לא תצא לפועל. שמותיהם של חואן מטה מולנסיה ו-וויליאן, חלוצה של שחטאר דונייצק, עלו כמועמדים להגיע לקבוצה במידה ורוביניו לא יחבור לזלאטן, מסי, אינייסטה ושאר הכוכבים.