ליאו מסי במדי נבחרת ארגנטינה (צילום: רויטרס)
"הכדור הוא חלק מהגוף שלו". מסי | צילום: רויטרס

ליאו מסי ודייגו ארמנדו מראדונה שיתפו אמש פעולה לראשונה מאז שהאחרון מונה כמאמן נבחרת ארגנטינה. זה נגמר עם 0:2 על צרפת בסטאד וולודרום, שער של "היורש" והרבה מחמאות מצד מי שכונה "אלוהי הכדורגל".

"מסי היה פנטסטי, לעיתים נראה כי הכדור הוא חלק מהגוף שלו כי פשוט אי אפשר להפריד בין השניים", אמר מראדונה.

האלביסלסטה עלו ליתרון בדקה ה-40 משער של גוטיירז. 8 דקות לסיום חתם "הפשפש" את תוצאת המשחק עם סלאלום אופייני ושער ראשון בעידן דייגו.

"כשצריך לתת יד ולעזור לנבחרת, מסי עושה זאת. הוא הבין שהיינו תחת לחץ כבד במהלך 20 הדקות הראשונות ותרם למאמץ, יחד עם סרחיו אגווארו. שניהם עבדו ממש קשה", הוסיף מראדונה.

באשר לניצחון היוקרתי על החבורה של ריימונד דומנק, אמר: "בסך הכל אני מאוד מרוצה וגאה בחניכי. השחקנים ידעו שחשוב לשלוט בכדור ובקצב המשחק ודבקו בכך לאורך כל הדרך".

בקהאם: "בסופו של יום הגיע לספרד לנצח"

אלופת אירופה, ספרד, לא התקשתה מול נבחרת אנגליה וגברה עליה 0:2. דויד וייה פירפר את ההגנה האנגלית בדקה ה-36 וכבש את הראשון, פרננדו יורנטה כבש בנגיחה את השני בדקה ה-82 והבטיח את הניצחון.
קשרה של מילאן, דייויד בקהאם, נכנס במחצית והישווה את שיא ההופעות של שחקן שדה בנבחרת האנגלית לזה של בובי מור. "קינג דייויד", שערך את הופעתו ה-108 במדים הלאומיים, שני כעת רק לפיטר שילטון האגדי, שעמד בשערה של הנבחרת לא פחות מ-125 פעמים.

"לא דמיינתי שאגיע למצב בו שמי ניצב לצד אגדות כמו בובי צ'רלטון ובובי מור, זה כבוד גדול עבורי", אמר בקהאם בסיום. "תמיד עבדתי קשה ובנוסף עבדתי עם מאמנים נהדרים לאורך כל הדרך".

"עם זאת, מה שחשוב יותר הוא ההפסד ומכך אנו מאוכזבים מאוד. ספרד כבשה פעמיים - מסיומת נהדרת וממצב נייח ובסופו של יום ייתכן והניצחון הגיע להם. אנחנו נתאושש ונמשיך הלאה", הוסיף בקס.

כשנשאל בקהאם בן ה-33 עד מתי הוא רואה את עצמו במדים הלאומיים ובכדורגל בכלל, השיב: "אני נהנה מכדורגל וכל עוד ארגיש כך ואהיה כשיר, אמשיך לשחק. אני מקווה שכך יקרה".