הפועל מתאמנת בבוסניה (האתר הרשמי של הפועל) (צילום: מערכת ONE)
הפועל מתאמנת בבוסניה (האתר הרשמי של הפועל) | צילום: מערכת ONE

הפועל ת"א קיימה אחר הצהריים את האסיפה המסכמת לקראת משחק הגומלין מול ז'לז'ניצ'אר אלופת בוסניה בשלב המוקדמות השני ליגת האלופות הערב ב-21:15.

השחקנים התעוררו ב-17:15 לאחר מנוחת הצהריים, אכלו ארוחה קלה ולאחר מכן התכנסו לאסיפה בחדר התדריכים במלון.

המאמן אלי גוטמן אמר לשחקנים: "אל תזלזלו כי אם תזלזלו, תקבלו בראש. שחקו את המשחק הרגיל שלנו, מרגל לרגל ובסבלנות". בפן הטקטי הוסיף: "אני רוצה שנפתח את המשחק בלחץ ונתנפל על הכדור".

איתי שכטר יפתח לצידו של מהראן ללה, שכבש שלושער במשחק הראשון. מלך השערים של הפועל בעונה שעברה התייחס לנקודות עליהן דיבר גוטמן באסיפה: "למרות שהמשחק הקודם הסתיים ב-0:5, הראש שלנו במשחק הזה ואנחנו צריכים לנצח אותו".

החלוץ בן ה-23 הוסיף: "כמובן שאנחנו חושבים על השלבים הבאים, אבל צריך לבוא מוכנים למשחק הערב. זה עוד משחק שיכול לתת לנו ביטחון, אז צריך לבוא מפוקסים ולעשות את העבודה".

גוטמן ואבוקסיס (האתר הרשמי של הפועל) (ONE) (צילום: מערכת ONE)
גוטמן ואבוקסיס דרוכים לז´לזניצ´אר (האתר הרשמי של הפועל ת&"א) | צילום: מערכת ONE

השחקנים ייצאו ב-18:15 לכיוון האיצטדיון מלווים באבטחה מקומית וישראלית. כל השחקנים כשירים וההרכב שיפתח הוא ללא שינוי, כפי שתורגל אמש באימון המסכם. כ-40 אוהדים צפויים ללוות את האדומים במשחק הערב. הבעלים אלי טביב ומוני הראל נשארו בישראל.

הרכב משוער: גליל בן שנן, דדי בן דיין, וואליד באדיר, דגלאס דה סילבה, עומרי קנדה, אביחי ידין, ערן זהבי, גילי ורמוט, יוסי שבחון, מהראן ללה ואיתי שכטר.

בן דיין, ידין ודה סילבה מתכוננים לז´לזניצ´אר (האתר הרשמי של הפועל  (צילום: מערכת ONE)
בן דיין, ידין ודה סילבה מתכוננים לז´לזניצ´אר (האתר הרשמי של הפועל ת&"א) | צילום: מערכת ONE