דיוויד וויקטוריה בקהאם (צילום: רויטרס, Reuters)
דייויד לא יגיע למונדיאל. קאפלו לא מרשה | צילום: רויטרס, Reuters

המנג'ר האיטלקי של נבחרת אנגליה, פאביו קאפלו, הוליך אותה למונדיאל הקרוב בדרום אפריקה לאחר קמפיין מרשים במוקדמות וניצחון 1:5 ביום רביעי על קרואטיה, וכעת הוא ממשיך לספק כותרות.

כולנו זוכרים את מונדיאל 2006 בגרמניה, שם ליוו נשות וחברות שחקני נבחרת אנגליה את יקיריהם מקרוב מאוד ומשכו תשומת לב לא מעטה. קאפלו החליט שהסיפור הזה לא יחזור גם בדרום אפריקה.

הנמג'ר הודיע כי הפעם נשות וחברות הכדורגלנים יוכלו לראותם בשעות מוגבלות ומוגדרות מראש במהלך הטורניר. הן לא יוכלו לשהות במקום בו תהיה הנבחרת ויראו את השחקנים רק יום אחד בשבוע, אם בכלל.

קאפלו הכריז: "הנשים יוכלו לראות את הכדורגלנים רק יום אחד בשבוע. זהו זה. אם הן לא רוצות להגיע ליום הזה, שיישארו בבית. אנחנו נוסעים לדרום אפריקה כדי לשחק כדורגל, זו לא חופשה".

כאמור במונדיאל 2006 היה נדמה שלעתים הסיפור האמיתי בנבחרת אנגליה התרחש ביציעים במהלך המשחקים, אז הופנו המצלמות אל הנשים ומשכו באנגליה תשומת לב לא פחותה מאשר ביצועי הגברים על כר הדשא.

בעוד דייויד בקהאם, אשלי קול ו-וויין רוני חזרו מהמונדיאל בידיים ריקות, ויקטוריה בקהאם, שריל טווידי (עכשיו אשתו של קול) וקולין מקלפלין (עכשיו אשתו של רוני) נהיו יקירות המגזינים הנחשבים ביותר באי הבריטי ובתכניות האירוח.

בנוגע להכנות לדרום אפריקה, אישר קאפלו כי נבחרת אנגליה תערוך בנובמבר משחק ידידות מול נבחרת ברזיל. בתקשורת האנגלית מפורסם היום כי קאפלו הרוויח מענק של מיליון ליש"ט על העליה של אנגליה לגביע העולם. אם אנגליה תזכה בגביע קאפלו ישלשל לכיסו מיליון ליש"ט נוספים.