ניר מנצור. מריאל מדריד לפנאתינאיקוס (צילום: מערכת ONE)
ניר מנצור. מריאל מדריד לפנאתינאיקוס | צילום: מערכת ONE

המגן השמאלי הצעיר, ניר מנצור, חתם לשנתיים במועדון הפאר היווני פנאתינאיקוס, כך נודע הבוקר (שבת) ל-ONE. סוכנו של השחקן, פיני זהבי, אישר את הידיעה.

החתימה של מנצור בשורות מועדון הפאר היווני התרחשה באופן סופי, אך כבר זמן רב שהיוונים עוקבים בשקיקה אחרי המגן הצעיר והמוכשר שכזכור שיחק בשלוש השנים האחרונות בשורות מועדון הפאר הספרדי ריאל מדריד.

בתום העונה האחרונה נגמר חוזהו של מנצור בשורות קבוצת הנוער של ריאל מדריד, שם שיחק באופן קבוע בהרכב והיה שותף מלא לאליפות אותה קטפה הקבוצה העונה. במעודון הספרדי לא רצו לוותר על הישראלי, אך המגן העדיף למצוא קבוצה בוגרת בה יקבל דקות.

למרות שהיו לו הצעות גם מקבוצות גדולות מאנגליה, החליט המגן לחתום בפנאתינאיקוס שם הוא צפוי להיות חלק משמעותי בסגל.

רק לפני כחודש וחצי הסדיר מנצור עם שלטונות צה"ל את הסטטוס שלו כספורטאי עילוי ועל כן למרות שבינתיים אינו נמנה על סגל נבחרת הצעירה של ישראל, בשל החתימה שלו במועדון פאר באירופה סטטוס זה אינו צפוי להשתנות.

ניר מנצור במדי ריאל מדריד. מצא בית חדש  (צילום: מערכת ONE)
ניר מנצור במדי ריאל מדריד. מצא בית חדש | צילום: מערכת ONE

מנצור הוא לא הישראלי הראשון שמגיע למועדון שכן קדם לו המאמן הישראלי, יצחק שום, שהוביל את המועדון לעונה גדולה עם זכייה באליפות ואף עמד על הקווים עם הירוקים של יוון בלא פחות מעשרה משחקי ליגת האלופות בשלב הבתים. גם העונה הקבוצה תיקח חלק במפעל לאחר שהוגרלה בבית 4 עם ברצלונה, קופנהגאן ורובין קאזאן, שם משחק ביברס נאתכו.