הנבחרת הצעירה של גיא לוזון התכנסה הערב (שלישי) לקראת משחק הידידות שצפוי לה בשבוע הבא מול אנגליה בבארנסלי. המשחק יתקיים באצטדיון אקוול המכיל 23 אלף מקומות ישיבה.

מהאימון נעדרו אופיר דוידזאדה, מוטי מלכה, אלי דסה, גיא אסולין ואור ברוך שיצטרפו לנבחרת כשתמריא לאנגליה. המשחק מול האנגלים הינו חלק מההכנה לקראת אליפות אירופה לנבחרות צעירות שתתקיים ביוני 2013 בישראל.

לקראת המשחק זימן גיא לוזון 23 שחקנים ולפני האימון אמר: "אין ספק שאנגליה בגילאים האלו במיוחד, היא אחת הנבחרות הטובות באירופה ובעולם מכיוון שזאת נבחרת שכולם אצלה משחקים בפריימיר ליג ברמה מאד גבוהה. אנחנו מצידנו צריכים להבין שעלינו לשחק מול נבחרות מהסוג הזה ולא מול נבחרות מדרג שלישי או רביעי כי נבחרות כמו אנגליה יהיו כאן בקיץ בעוד שנתיים במהלך היורו, אנחנו פוגשים נבחרות מהסוג הזה כדי שנדע לאן אנחנו הולכים.

"אנחנו יוצאים לעוד תהליך של חישול ומבחן כוח מאד משמעותי, המשחק הזה ישודר ומאד חשוב לנו להראות טוב ולהתאים את עצמנו לרמת המשחק הגבוהה שתהיה. אני מקווה שכל השחקנים שזומנו למשחק הזה יוכיחו את מקומם בנבחרת. אני רוצה לראות שערים אחרי שלא השכלנו לכבוש בטורניר לובנבוסקי האחרון, אני רוצה שכל שחקן בסגל ידע ויבין מה רוצים ממנו, הוסיף.

לוזון. הנבחרת ממשיכה להתכונן (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
לוזון: "משחק מול נבחרת מהטובות בעולם" (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

לסיום אמר: "המטרה שלנו היא לא לבוא לשם להסתגר ולהעיף כדורים, נרצה לצאת קדימה ולהשפיע על המשחק. לא כל שחקני הסגל משחקים בקבוצות שלהם בליגה וזאת עובדה, יש לנו משימה לא פשוטה ונצטרך לעשות את הדברים כמו שצריך".

ניר ביטון. מרשים את מנצ'יני (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
בן בוטבול וניר ביטון באימון: &" (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

הקפטן , ניר ביטון, סיכם: "להיות במעמד של קפטן זה מרגש ומחייב , אני אמור להנהיג את הנבחרת ולהצעיד אותה קדימה. אני לא חושב שהדור הזה פחות טוב מהדור הקודם. בעוד שנה - שנתיים יהיו כאן יותר שחקנים שיהיו שחקני מפתח בקבוצות שלהם וכך נצבור ניסיון. עוד לא מוקדם לדבר על היורו אבל נגיע מוכנים. לשחק נגד אנגליה לא יהיה קל , צפוי משחק חזק ופיזי וזה יתן לנו אינדיקציה על מה אנחנו שווים באמת, נקווה לעשות את המקסימום ולחזור עם הכי טוב שאנחנו יכולים".

אלי זיזוב ודור מיכה (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
אלי זיזוב ודור מיכה עולים על מדי נבחרת אחרי ה-0:4 על אשדוד (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE
תום מונד מתאמן לקראת ההמראה לאנגליה (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
תום מונד מתאמן לקראת ההמראה לאנגליה (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE
עומר ורד. מגיע מול אנגליה כמגן הימני של מכבי ת&"א (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
עומר ורד. מגיע מול אנגליה כמגן הימני של מכבי ת&"א (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE
בוריס קליימן. שוער בודד (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
השוער, בוריס קליימ מתאמן עם הנבחרת הצעירה (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE