בקהאם עם מה שבאמת מעניין: החולצה (GettyImages) (צילום: מערכת ONE)
בקהאם עם מה שבאמת מעניין: החולצה (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

האם המותג דייויד בקהאם יחל בקרוב למכור חולצות ברחבי פאריס? לפי דיווחים, פאריס סן-ז'רמן אישרה שהיא מקיימת מגעים עם הקשר בן ה-36, שיסיים בקרוב את חוזהו בלוס אנג'לס גלאקסי.

"אנחנו בשיחות, אבל לא יותר מזה", אמר נשיא פ.ס.ז', נאסר אל-חלאיפי. "ברגע שנגיע להסכמות איתו או כאשר הוא יחתום, נודיע. אין לעניין הזה דד-ליין".

"דייויד בקהאם הוא מעבר לספורט. הוא שגריר, הוא סמל ודוגמה לאחרים", הסביר אל-חלאיפי את הסיבה למרדף אחר בקהאם, אך סייג: "עם זאת, הוא עדיין שחקן כדורגל טוב מאוד, שהגיל אינו הבעיה אצלו".

כבר לפני מספר שבועות הציע לאונרדו, מנהלה הספורטיבי של קבוצת המיליארדרים מפאריס, חוזה ל-18 חודשים לבקהאם. לפי מקורבים לשיחות בין הצדדים, מה שמעכב את החתימה של האנגלי הוא הרצון שלו לשמור על הזכויות ולזכות בנתח ממכירת חולצות הנושאות את שמו.

אוהדי לוס אנג´לס גלאקסי פונים לדייויד בקהאם (GettyImages) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי לוס אנג´לס גלאקסי פונים לדייויד בקהאם (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

אל-חלאיפי הכחיש את הדברים ונעץ את הסיבה לעיכוב בכך שבקהאם עדיין קשור בחוזה עם הגלאקסי: "הוא אחד שנשאר נאמן למעסיק שלו וברגע זה אני בטוח שכל הפוקוס שלו הוא על לוס אנג'לס. יש לו חוזה והוא מכבד אותו".

בינתיים, קפטן נבחרת אנגליה בעבר הוביל את קבוצתו הנוכחית לגמר המערב של ליגת ה-MLS אחרי שבישל פעמיים ב-1:2 על ניו יורק רד בולס. "עדיין לא חשבתי מה הלאה", אמר בקהאם אחרי הניצחון. "כרגע, אני חושב רק על זכייה באליפות".