מלול. נהנה מההצגה (אתרה הרשמי של בירשחוט) (צילום: מערכת ONE)
מלול. נהנה מההצגה (אתרה הרשמי של בירשחוט) | צילום: מערכת ONE

ה-6:1 של בירשחוט לסטנדרד ליאז' ניפץ לא מעט תקוות בצד הסגול של אנטוורפן. הרצון להתברג בפלייאוף העליון חטף מכה רצינית אך לא 'נוק-אאוט' אחרי שאמש (שבת) ניצחה ברישחוט עם רועי דיין ודור מלול בהרכב 0:4 גדול את סרקל ברוז' ועלתה למקום השמיני על חשבון מונס כשהיא רחוקה שש נקודות מסטנדרד ליאז', תשעה מחזורים לפני סוף העונה הסדירה והחלוקה.

"זה לא היה משחק כדורגל, זו היתה הצגה", סיפר דור מלול ששיחק למרות שהורחק בגביע בעקבות ביטול האדום בהתאחדות הכדורגל הבלגית מיום שישי. "בשבוע שעבר הורדנו את הראש כל כך נמוך ועכשיו הוא גבוה. אנחנו קבוצה חזקה בבית וזה אומר שלא חסר לנו הרבה כדי להיות יציבים יותר גם במשחק החוץ. בתחילת השנה דיברו על להמנע מירידה - עכשיו שואפים אפילו להגיע פלייאוף עליון".

"אנחנו קבוצה שמחה ומגובשת ורואים את זה על המגרש. היה משחק טוב מאוד ואני מרגיש מבחינה אישית מצוין, חבל שלא כבשתי אבל אין ספק שהגולים יגיעו בקרוב", הוסיף רועי דיין.

בדרבי הישראלי, בין מכלן לקלאב ברוז', ליאור רפאלוב שיחק 69 דקות בעוד לירוי צעירי באופן מפתיע לא שותף.

מכלן ניצחה 0:1 קטן את ברוז' ומבלי שהיה קיזוז בליגה הבלגית היה אפשר כבר לחסל את סיכויה לאליפות בעקבות הדומיננטיות של אנדרלכט שניצחה באותה תוצאה את קורטריק.

קפריסין: ניצחון לרוני לוי על אומוניה ושפונגין
המאבק התלת ראשי על האליפות בקפריסין קיבל תפנית והפך לארבע ראשי במחזור ה-17 כשגם אנרתוזיס פמגוסטה של רוני לוי נכנסה חזק לעניינים עם 0:1 על אומוניה ניקוסיה ויובל שפונגין (90 דקות).

רוני לוי וחניכיו. ניצחו במשחק האימון (האתר הרשמי של אנורתוסיס) (ON (צילום: מערכת ONE)
רוני לוי וחניכיו. ניצחו במשחק האימון (האתר הרשמי של אנורתוסיס) (ONE) | צילום: מערכת ONE

זהו ניצחונה השישי ברציפות של הקבוצה, דבר שהציב אותה במקום ה-2 עם מספר נקודות זהה (37) לזה של אומוניה. אפועל ניקוסיה שניצחה נמצאת עם מאזן של 36 נקודות במקום השלישי בעוד א.א.ל. עם משחק חסר במקום הרביעי עם 34 נקודות. צפוף ומרתק באי השכן.