מאור בוזגלו במדי ליאז' (האתר הרשמי של סטנדרד) (צילום: מערכת ONE)
מאור בוזגלו במדי ליאז' (האתר הרשמי של סטנדרד) | צילום: מערכת ONE

בצל הפציעה הקשה בקרסולו והתקופה הקשה שעובר בסטנדרד ליאז', הקשר מאור בוזגלו קיבל הצעה להמשיך עונה נוספת בקבוצה הבלגית, מעבר לשנתיים המקוריות.

בימים האחרונים נפגש סוכנו של הקשר, דודו דהאן, עם ראשי סטנדרד שהביעו רצון להאריך את חוזהו של הקשר לפחות בעונה אחת. שני הצדדים נכנסו להליך של מו"מ .

כזכור, בוזגלו נרכש על ידי הבלגים ממכבי תל אביב אחרי תהליך של בוררות, אך לפני כחודש וחצי נפצע בצורה קשה בקרסולו ובעצם השוקית, נזקק לניתוח ורק היום אמורים להסיר לו את הגבס מהרגל, לקראת ניתוח נוסף שמטרתו תהיה להוציא את הבורג שהוכנס בניתוח הראשון.

אביו של הקשר, יעקב בוזגלו, לא הסתיר את שביעות רצונו מההצעה הקוסמת של הבלגים ואמר ל-ONE: "אין לי מושג לאין זה יתפתח. נכון לרגע זה אני לא רואה לנכון להאריך את החוזה עד לשובו של מאור למגרשים אסור לשכוח שמאור עבר תקופה לא טובה לפני הפציעה ובטח בתקופת הפציעה".

שחקן העבר הוסיף: "זה מאוד מחמיא לנו שלמרות הפציעה ולמרות אי שיתופו באופן רציף במשחקים הצליחו בליאז' לעמוד על כנו של מאור ואף לדרוש להאריך. זה מאוד מחמיא. כמובן שזה לא ייפסל וזה ייבדק לעומק לאחר החלטה של מאור שמסיר את הבורג מהרגל וייכנס לתקופה של שיקום לתקופה של חודש וחצי עד חודשיים עד שיחזור למגרשים".

יעקב ומאור בוזגלו (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
יעקב ומאור בוזגלו (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

בוזגלו לא הצליח להימנע מההתייחסות לתקופה הקשה שעבר מאור בקיץ ובמהלך העונה בבלגיה ואמר: “אני בטוח שכולם זוכרים את ההשמצות כלפי מאור. הפניה של סטנדרד מחזקת את מעמדו של מאור כאדם לפני הכל. חשוב להזכיר לכל אותם שטענו שמאור לא מתאים למכבי שאני אומר שלפחות בדבר אחד הם צדקו. מאור לא מתאים לתרבות הזו".