רוני לוי באימון סטיאווה. יפגוש את הירוקים (צילום: מערכת ONE)
רוני לוי באימון סטיאווה. יפגוש את הירוקים | צילום: מערכת ONE

כל הכדורים נשלפו, הקבוצות הוגרלו, ועתה התפנו הישראלים באירופה לדבר על המפגשים שסידרו להם נציגי אופ"א עם הקבוצות מהמולדת. הפועל תל אביב תשחק בבית 3 מול לגיה ורשה של משה אוחיון, בעוד מכבי חיפה שובצה יחד עם סטיאווה בוקרשט של רוני לוי.

לוי, שישחק עם סטיאווה בבית 10 מול הקבוצה אותה אימן בעבר, אמר: "ההגרלה לא הפתיעה אותי. הרגשתי לפני שנשחק מול קבוצה מישראלי בין אם זו מכבי חיפה או מכבי ת"א".

"מכבי חיפה היא חלק ממני. מועדון עם מסורת שגדלה בכל שנה. זה מאוד מרגש בשבילי לחזור לישראל ולשחק נגד מכבי חיפה, קבוצה שנשארה בלב שלי. האוהדים של הקבוצה יבטיחו שיהיו לנו בעיות בחוץ, יהיה קשה מאוד, אנחנו מצפים לטירוף", סיכם לוי.

המנהל המקצועי של סטיאווה, ממה סטויקה: "ניאבק על המקום השני מול מכבי חיפה, רוני לוי הוא אגדה שם ולקח שלוש אליפויות".

אוחיון התבשר על כך שיפגוש את הפועל תל אביב, ואמר על ההגרלה: "אני מאוד שמח שעלינו לבתים. היה משחק קשה מול קבוצה טובה. אני שמח שעליתי במצב של 2:2 ועזרתי לקבוצה לנצח ולעלות. היה נחמד לפגוש את השופטים הישראלים. אני מאושר שאני זוכה להיות בבתים של הליגה האירופית".

אוחיון. לגיה כבר שנייה (האתר הרשמי של לגיה ורשה)  (צילום: מערכת ONE)
משה אוחיון בפולין (האתר הרשמי של לגיה ורשה) (ONE) | צילום: מערכת ONE

על המפגש עם האדומים אמר אוחיון: "הייתה לי הרגשה שנקבל קבוצה ישראלית. עם כל הישראלים שיש במפעל הזה חייב להיות איזה מפגש כזה. חיפה עם רוני לוי, אני עם הפועל. יהיה נחמד. בטוח ישאלו אותי עכשיו המון בפולין על הפועל. מה שבטוח, ללגיה ורשה יהיו אוהדים בישראל שיתמכו בנו".

רגניק: "יהיה מעניין", רוטן: "ישראל רחוקה", סיומין: "מכבי חזקה"
מאמנה של שאלקה, רלף רגניק, שיפגוש עם מחזיקת הגביע הגרמני את מכבי חיפה: "זו הגרלה מעניינת. אני לא יודע הרבה על לרנקה. יש לנו מטרה ברורה - להעפיל לשלב הבא".

רלף רנגניק (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
רלף רנגניק (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

הפועל ת"א תפגוש את פ.ס.וו. איינדהובן. המאמן פרד רוטן אמר: "זה לא קל לאף אחד. תהיה נסיעה ארוכה לתל אביב ויכול להיות שנישאר שם יום אחד לאחר המשחק".

יורי סיומין, מאמן דינמו קייב, שתפגוש את מכבי ת"א אמר: "אנחנו לא פייבוריטיים, אבל גם לא אנדרדוג. מכירים את הכדורגל הישראלי מכל הביקורים בארץ. מכבי ת"א קבוצה חזקה וקשה והראתה את זה בכדורגל המעולה שהיא שיחקה מול פנאתינאיקוס".