רוני לוי. צריך לשקול את עתידו (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
רוני לוי. חוזר לעבוד ברמות הגבוהות (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

רוני לוי נחת ברומניה לפני פחות משבוע וכבר התחיל לעבוד. הערב (שני) הוא ניצח עם קבוצתו החדשה, אוניראה אורזיצ'ני, את וואסילה הרוסית, 0:1 במשחק אימון בטורקיה. 

לוי נחת ברומניה לפני שבוע ושלושה ימים והמריא עם אלופת רומניה למחנה אימונים של 10 ימים, בכפר קטן ליד אנטליה שבטורקיה, כל זאת על מנת לחזור חדים יותר מפגרת החורף של הליגה הרומנית.

מהרגע שלוי נחת הוא לא מפסיק לעבוד, כאשר גם חיזוקים אפשריים לקבוצתו נמצאים בימים אלו על הפרק. שמו של חלוץ לוקרן, הישראלי עומר גולן, הוזכר באותו הקשר. 

בעוד ארבעה ימים יתקיים משחק אימון נוסף, נגד קבוצה מהליגה האוקראינית, שגם אותו מקווה לוי לסיים עם ניצחון. מחנה האימונים ייעצר בעוד שמונה ימים ואז יחזרו לוי ושחקניו לרומניה, שם ישהו 3 ימים ולאחר מכן ימריאו חזרה למחנה אימונים נוסף בטורקיה.

בפני המאמן הישראלי עומדת משימה לא פשוטה והיא בראש ובראשונה להשאיר את תואר האליפות במועדון. לאור הזכייה בתואר בעונה שעברה, רמת הציפיות מהמאמן הישראלי, שזכה עם 3 תארי אליפות רצופים עם מכבי חיפה, היא גבוהה גם ברומניה.

עומר גולן במדי לוקרן: &" (צילום: מערכת ONE)
עומר גולן (ONE) | צילום: מערכת ONE

בנוסף, קבוצתו של רוני לוי תתמודד מול ליברפול של יוסי בניון בסיבוב הבא של הליגה האירופית. האדומים מאוד נחושים לזכות בתואר וזו תהיה ההזדמנות של לוי לייצר לעצמו ולקבוצתו כותרות ברחבי העולם.