מושיקו מישאלוף. אביו רוצה שהוא יישאר בישראל  (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
מישאלוף בלימאסול, קצב החלמה מפתיע (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

הקשר הישראלי, מושיקו מישאלוף, שנפצע לפני כחודש ימים וקרע את גיד האכילס ברגלו הוריד את הגבס והחל בטיפולי פיזיותרפיה. כחודש ימים לאחר הפציעה הקשה ממנה סבל הצליח מישאלוב להפתיע אפילו את רופאיו ולהתקדם בתהליך ההחלמה בצורה מעודדת ביותר.

כזכור, מישאלוף עזב בקיץ האחרון את מכבי ת"א אחרי שבע עונות בצהוב וחתם בשורות אפולון לימאסול מהליגה הקפריסאית לשלוש שנים. אך כאמור, לפני חודש נפצע במהלך משחק ליגה נגד אריס ומאז סבל מקרע חלקי בגיד האכילס.

רופאיו של מישאלוב בקפריסין יעצו לו לעבור ניתוח על מנת להחלים מהפציעה אך השחקן החליט שהוא רוצה לעבור את הטיפול תחת עינו של ד"ר עומר מי-דן, הרופא שמלווה את מכבי ת"א.

בינתיים, נראה שההחלטה של מישאלוף מניבה הצלחה ולא רק שהטיפול מנע ממנו כניסה לחדר הניתוח, אלא שקצב ההחלמה שלו מפתיע את כולם: "אני מאוד שמח שהורידו לי את הגבס", אמר מישאלוף ל-ONE, "רצו לנתח אותי בקפריסין אבל החלטתי להגיע לישראל ולהיות מטופל אצל עומר מי-דן כששיטת הטיפול כוללת זריקות מיוחדות".

הקשר התייחס להמשך תהליך השיקום: "טפו טפו טפו, אני מתקדם לא רע, רק שימשיך ככה". המשך הטיפול של מישאלוף כולל פיזיותרפיה וחיזוק של כף הרגל, "אני סבלני ועובד קשה ואני בטוח שלתחילת העונה הבאה אני אהיה כשיר".

מושיקו מישאלוף (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
מושיקו מישאלוף (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

לגבי העונה הבאה, למישאלוף יש חוזה לעוד שתי עונות בשורות לימאסול אך, לא מן הנמנע כי במידה ויקבל הצעה מפתה מבחינה כלכלית מישראל, הוא ישקול אותה בחיוב.

חוזהו של מישאלוף בשורות הקבוצה הקפריסאית מאפשר לו יציאה בכל תום עונה ולכן, במידה ויחליט לצאת הוא לא צפוי להיתקל בקשיים מצד המועדון שאגב גם לו קיימת אופצית יציאה, בתמורה לפיצוי כספי לשחקן.

בימים אלו בעוד השחקן הישראלי עובד על החלמה מהפציעה, חבריו לקבוצה נאבקים על מקום באירופה ונלחמים בליגה הקפריסאית להשיג את המקום השלישי ממנו יזכו לצאת למוקדמות הליגה האירופית.

מושיקו מישאלוף נכנס עם פתיחת המחצית השניה (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
מושיקו מישאלוף: &" (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

מישאלוף סיפר לסיום על השאיפות שלו: "אני בטוח שאהיה כשיר לתחילת העונה, מקווה שנהיה באירופה ומחזיק אצבעות שנצליח לסיים במקום השלישי. לגבי העונה הבאה, אני כרגע לא חושב על זה, אני מתרכז בטיפולים שלי ומקווה להחלים כמה שיותר מהר", סיכם הישראלי