מאמן נברחת ישראל, לואיס פרננדז, הצליח להפתיע היום את השחקנים כאשר פרסם באסיפה הטקטית את ההרכב לקראת משחק הידידות הערב (רביעי) ב-20:00 מול סרביה.

בניגוד לתרגול אתמול של שלושה בלמים, פרננדז החליט להעלות הרכב של שני בלמים, טל בן חיים ואיציק כהן שיערוך הופעת בכורה כאשר רמי גרשון הוסט לתפקיד המגן השמאלי. ההפתעה הגדולה באה בקישור כאשר פרננדז החליט שלא להעלות בהרכב את מאור בוזגלו וגילי ורמוט. השניים תורגלו אתמול בהרכב וההפתעה בקרב השחקנים היתה גדולה.

מי שזכו לראות את שמו על הלוח בין ה-11 הפותחים הם ערן זהבי, אייל גולסה ואליניב ברדה. גם בן שהר שתורגל אמש מצא את עצמו מחוץ להרכב.

בנבחרת מבהירים שמרבית השחקנים שפותחים היום צפויים להיות הגרעין של ההרכב בשני המשחקים בחודש הבא מול לטביה וגיאורגיה במסגרת מוקדמות אליפות אירופה.

באסיפה לפני המשחק אמר פרננדז לשחקנים: "שחקו שווים מול שווים, הסרבים ישחקו אגרסיבי וחזק ואני רוצה מכם שתשחקו בצורה דומה. יש כאן שילוב טוב של ותיקים וצעירים".

פרננדז והשחקנים. ממשיכים לצנוח (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
לואיס פרננדז. ממשיך להפתיע (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

הרכב נבחרת ישראל: דודו אוואט, דני בונדר, טל בן חיים, איציק כהן, רמי גרשון, ביברס נאתכו, אלרואי כהן, בירם כיאל, ערן זהבי, אייל גולסה ואליניב ברדה.