סיבות לדאגה (Getty) (צילום: ספורט 5)
סיבות לדאגה (Getty) | צילום: ספורט 5
אידירסה גיי.שער נדיר עבורו (Getty) (צילום: ספורט 5)
אידירסה גיי.שער נדיר עבורו (Getty) | צילום: ספורט 5

עדיין ללא ליאו מסי וניימאר אבל עם סוללת כוכבים שכל קבוצה אחרת יכלה רק לחלום עליה, פריז סן ז'רמן גברה 2:4 על ברסט, והיא מושלמת אחרי שלושה מחזורים הצרפת. היכולת לעומת זאת, לפחות בחלק האחורי של המגרש, רחוקה מלהיות כזאת.

נפתח עם כמה מספרים. אחרי שלושה משחקים, החבורה של מאוריסיו פוצ'טינו כבשה כבר תשעה שערים. אנחנו מזכירים, כל זאת ללא ניימאר, וללא השחקן הטוב בעולם, ליאו מסי. הפוטנציאל ההתקפי של הכחולים פשוט בלתי נתפס, והערב אפילו שחקנים כמו אנדר הררה ואידירסה גיי כבשו. עבור האחרון אגב, מדובר בשער הראשון שלו בליגה מאז דצמבר 2020.

אבל כאמור, אי אפשר להתעלם מהבעיות בצד השני של המגרש. גם בתקשורת הצרפתית התעסקו בכך בסיום. "צעד אחרי צעד, אבל עם לא מעט קשיים" ו"רחוקה מלשכנע בהגנה" היו רק חלק מהביקורות בסיום. ב'מארקה' הספרדי לעומת זאת, הלכו על קו יותר מפרגן לסגנית האלופה. "מנצחת מתי שהיא רוצה". לפחות מבחינת צבירת הנקודות, הם לא טועים.

למרות שלא היה בין ארבעת הכובשים במשחק, ב'לאקיפ' העניקו את מצטיין המשחק דווקא לאשרף חכימי, המגן שרשם שתי החמצות גדולות. הוא קיבל ציון 8 מהעיתון הנחשב. "הוכיח שוב את היכולות שלו בחלק ההתקפי".

שער נגיחה נהדר (Getty) (צילום: ספורט 5)
שער נגיחה נהדר (Getty) | צילום: ספורט 5

מאוריסיו פוצ'טינו אמר בסיום: "זאת ליגה מאוד פתוחה, ומשחקים כאלה יכולים להיות כל הזמן. התקשנו בדקות מסוימות, אבל אני שמח שיצאנו עם הניצחון. לקחנו שלוש נקודות נגד קבוצה נהדרת. כמובן שהכי חשוב לי זה קודם כל לנצח, אבל אני מעדיף ניצחון קטן בלי לספוג. אנחנו רק בתחילת העונה, אפשר לראות שזה עדיין קשה לכל הקבוצות".

"אנחנו חייבים להשתפר בהכל. במשחק ההתקפה, בהנעת הכדור, לצאת מהר יותר ונכון יותר למתפרצות. בפן ההגנתי, אנחנו חייבים לדעת לעצור התקפות מעבר. אנחנו חייבים לכבוד כל יריבה שמגיעה נגדנו. אנחנו צריכים לדעת לנווט בין כל הכישרון שיש לנו בסגל, זה לא תמיד פשוט. צריך לעבוד קשה כדי להעמיד קבוצה חזקה".