איך אפשר לעצור את באיירן? (GETTY)
איך אפשר לעצור את באיירן? (GETTY) | צילום: ספורט 5
הבווארים עם ניצחון שישי ברצף (GETTY)
הבווארים עם ניצחון שישי ברצף (GETTY) | צילום: ספורט 5

היא מוכנה למשחק העונה. באיירן מינכן השיגה שלוש נקודות נוספות כאשר היא מחצה 2:5 את איינטרכט פרנקפורט. הבווארים השיגו את הליגה השישי ברצף ששמר על פער ארבע הנקודות מהשניה, בורוסיה דורטמונד. ביום שלישי הקרוב היא תחכה לה לקלאסיקר של גרמניה, המפגש שיפתח או יגמור את סיכויי האליפות של לוסיאן פאברה וחניכיו. אנחנו כבר סופרים את הדקות.

ניתן היה לראות מהרגע הראשון כי המארחת עדיפה בכמה וכמה רמות והבווארים עלו ליתרון לאחר 18 דקות של משחק. תומאס מולר קיבל את הכדור באגף השמאלי ומצא את לאון גורצקה שבעט לחיבורים בצורה מדויקת. חניכיו של באיירן לא הורידו את הרגל מהדוושה וארבע דקות לתום המחצית כבשו את השני. אלפונסו דייויס מצא את מולר שסיים את הכדור ברשת בנונשלנטיות אופיינית.

המארחת המשיכה לעשות ככל העולה על רוחה ובדקה ה-46 רוברט לבנדובסקי עלה על לוח התוצאות כאשר קינגסלי קומאן סיפק לו את האסיסט. אדי הוטר וחניכיו לא אמרו נואש וצמד שערים מהיר של הבלם האוסטרי, מרטין הינטרגר (52,55) הפיח שביב של תקווה בקרב פרנקפורט. השערים היו די זהים כאשר הינטרגר נגח בקלילות מכדורי קרן שבאיירן הייתה צריכה להרחיק. האופטימיות של האורחת חלפה לאחר שש דקות בלבד כאשר אלפונסו דיוויס ניצל טעות בהגנה וכבש את השער הרביעי למוליכה. הינטרגר נתן והינטרגר גם לקח - בדקה ה-74 הבלם חתם את התוצאה עם שער עצמי לאחר שסרג' גנאברי ביצע לחץ והאוסטרי הכניס את הכדור לשער.

למרות שחניכיו של האנזי פליק נראו פגיעים יחסית מבחינה הגנתית אפשר להגיד שאלופת גרמניה מוכנה למשחק הגורלי בזיגנאל אידונה פארק בעוד שלושה ימים. זהו משחקה ה-13 בליגה ללא הפסד והבווארים ינסו להאריך את הרצף מול דורטמונד אותה ניצחו בסיבוב הקודם 0:4. מנגד, פרנקפורט ממשיכה עם ההתדרדרות שלה בטבלה וכעת היא במקום ה-13. האורחת רשמה את הפסדה השישי ברצף בבונדסליגה והיא תהיה חייבת להתעורר על עצמה לפני שזה יהיה מאוחר כשהפער מהקו האדום עומד על חמש נקודות.