עוד דרבי סוער לאוסף (GETTY)
עוד דרבי סוער לאוסף (GETTY) | צילום: ספורט 5

פנרבחצ'ה מול גלאטסראיי - קרב שתמיד מספק את הסחורה. שתי היריבות המרות עלו על כר הדשא באיסטנבול לדרבי לוהט והציגו מאבק איתנים מקצועי בחלקו ואלים בחלקו השני עם 1:3 של גלא בו הורחקו שני שחקנים ומאמן פנר ונשלפו בנוסף לא פחות מ-13 כרטיסים צהובים. ככה זה כשנאבקים על הכבוד העירוני.

זה התחיל עם מרפק של שחקן פנר סרדר עזיז שהוביל לצהוב ראשון בדקה ה-16 והמשיך עם ארבעה נוספים של חבריו כולל שלושה בשמונה דקות (טולגאי ארסלן 50, נביל דיראר 54 ומאוריסיו איסלה 58), את המאמן ארסון ינאל, שמעמדו מעורער גם כך, זה הרגיז מאוד ואחרי שהשתולל על הקווים הורחק ליציע. גם גלא לא נותרה חייבת ושחקניה ספגו תשעה צהובים, כשיחד נפסקו לא פחות מ-36 עבירות.

ואם זה לא מספיק, בדקה ה-84 התפתחה תגרה קשה במהלכה יונאס בלהנדה מגלא חבט בעורפו של דניס טורוז שתקף את אנשי הצוות המקצועי של היריבה העירונית. שני השחקנים הורחקו כמובן במה שהיה הסוף של ערב אלים באיסטנבול (מלבד צהוב של מאמן גלא פתים טרים ואחד נוסף של הנרי אונייקורו בדקה ה-97 אחרי שכבש את השער שסגר עניין).

ובין כרטיס לכרטיס, הקבוצות שיחקו קצת כדורגל. פנר דווקא הובילה מפנדל מדויק של מקס קרוזה (21), אבל ראיין דונק (40) פלקאו (פנדל בדקה ה-80) ואונייקורו (96) השלימו מהפך גדול. גלא סופרת ניצחון שביעי רצוף וצמודה לטרבזונספור בפסגה, אחרי שהתאוששה מפתיחת העונה הרעה שלה.