(האתר הרשמי של ויסלה קראקוב)
(האתר הרשמי של ויסלה קראקוב) | צילום: ספורט 5

זה היה נראה שאלון תורג'מן יחזור לישראל בחורף הנוכחי, אבל הוא עדיין לא ויתר על החלום האירופי. ויסלה קראקוב הודיעה היום (שלישי) על שאילתו של החלוץ הישראלי מאוסטריה וינה עד לסיום העונה, במה שתהיה התחנה השנייה שלו ביבשת הישנה.

תורג'מן שיהיה הישראלי השלישי בוויסלה אחרי דודו ביטון ומאור מליקסון, זכה לווידאו הצגה מרשים. "שיחקתי נגד הרבה קבוצות בחיים שלי, אני יודע שבפולין אנשים אוהבים כדורגל. ראיתי שהאצטדיון היה מלא בקהל ועכשיו אני הולך לשחק בשביל הקהל הזה", הכריז החלוץ.

לאחרונה דווח כי תורג'מן ישוב לישראל ויושאל להפועל ב"ש, אבל המו"מ לא הושלם וקראקוב קפצה על ההזדמנות ושמה עליו את ידו. ויסלה נמצאת בעיצומה של עונה מזעזעת שעלולה להסתיים בירידת ליגה, איבדה שני חלוצים טבעיים בשל פציעות (לובומיר טופטה וקשישטוף דז'זקה) ואין ספק שהיא זקוקה לשחקן שייקח את המושכות בכל הנוגע לכיבוש שערים.

עבור תורג'מן מדובר בתחנה השישית בקריירה אחרי הפועל פתח תקווה, מכבי חיפה, הפועל תל אביב, בני יהודה, הפועל חיפה ואוסטריה וינה. החלוץ לא קיבל יותר מדי קרדיט ממאמנו כריסטיאן אילצר, רשם שמונה הופעות ליגה בהן כבש שמונה שערים ובישל פעם אחת.