קשה להאשים אותו. טיאגו (GETTYIMAGES)
קשה להאשים אותו. טיאגו (GETTYIMAGES) | צילום: ספורט 5

בזמן שכל חברותיה לתואר "הליגות הבכירות באירופה" הודיעו על השבתה כללית באופן מיידי, בליגה הגרמנית - משום מה - החליטו לערוך כמתוכנן את משחקי סוף השבוע, ורק לאחר מכן לצאת להפסקה. שחקן אחד מאוד לא אהב את עובדה זו - ולא התבייש להביע את דעתו הנחרצת בנושא.

טיאגו אלקנטרה, קשר האלופה באיירן מינכן, יצא נגד ראשי הבונדסליגה באמצעות ציוץ בחשבון הטוויטר. "זה טירוף. בבקשה תפסיקו עם זה ותתחברו למציאות. בואו נהיה כנים, יש דברים הרבה יותר חשובים בחיים מאשר כל ספורט שהוא".

באיירן מינכן וטיאגו, אם לא תהיה תפנית של הרגע האחרון, יתארחו בשבת אצל אוניון ברלין וינסו לרשום ניצחון ליגה חמישי ברציפות - במה שיהיה משחקם האחרון, לפחות עד סוף החודש. בכל מקרה, גם אם תפסיד, האלופה תסיים את המחזור הזה בפסגה. סגנית המוליכה, בורוסיה דורטמונד, תארח את שאלקה לדרבי. לייפציג, השלישית בטבלה, תארח את פרייבורג.

לאחר הטענות של טיאגו, עוד בשורה הגיע מהבונדסליגה והיא שמאמן פאדרבורן, שטפן באומגרט, נבדק גם הוא אם הוא נדבק בנגיף הקורונה. את ההודעה הזו מסרה הקבוצה מהמקום האחרון בליגה הגרמנית, שעות ספורות לפני שהיא אמורה לפגוש את דיסלדורף (שישי).