דרמה ביוון. סאבידיס (צילום: ספורט 5)
דרמה ביוון. סאבידיס | צילום: ספורט 5

דרמה ביוון: הכדורגל המקומי הופסק עד הודעה חדשה על ידי הממשלה. זה מגיע יום אחרי שבעלי פאוק, איבן סאבידיס, נכנס למגרש בדקה ה-90 של המשחק מול א.א.ק אתונה בעקבות ההחלטה לפסול שער לקבוצתו, אותו כבש פרננדו וארלה, בטענה לנבדל. סאבידיס פרץ לדשא עם אקדח שנמצא על חגורתו ומחה על ההחלטה בפני השופט.

אחרי המהומה שהתפתחה על הדשא, המשחק הופסק כשהתוצאה 0:0 והוא לא חודש למרות שהיה לקראת סיומו. לפי הדיווחים, לסאבידיס יש רשיון להחזיק באקדח, אבל המשטרה המקומית בעקבותיו בשל הכניסה לתחומי המגרש. כבר הוצא צו מעצר נגדו.

לפי הטענות של אנשי א.א.ק, סאבידיס איים על השופט גיורגוס קומינוס ואמר לו: "אתה גמור". הם אף התלוננו שבעלי פאוק תקף את אחד מחברי ההנהלה של א.א.ק, ואסיליס דימיטריאדיס. כאמור, בסופו של דבר המשחק לא חודש לאחר שהשופט לא הצליח לשכנע את א.א.ק לחזור לדשא כשאלו חששו לבטחונם.

באותו זמן סאבידיס הורה לקבוצתו לעזוב את המגרש בעקבות החלטת השופט, אבל הקפטן של פאוק, וייריניה, סירב והקבוצה לא ירדה לחדר ההלבשה,בניגוד לא.א.ק. שר הפנים ביוון, פאנוס סקורלטיס, אמר בנושא: "לא צריך לדבר, צריך לעשות מעשה. המראות שראינו פוגעים בכדורגל היווני, זה בלתי מתקבל על הדעת".