חאבייר מסצ´ראנו. בדרך לאיטליה? (GettyImages) (צילום: מערכת ONE)
חאבייר מסצ´ראנו. בדרך לאיטליה? (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

המאבק על שירותיו של חאבייר מסצ'ראנו מתחמם: אינטר הודיעה שהגישה לליברפול הצעה רשמית על-סך 20 מיליון ליש"ט עבור קפטן נבחרת ארגנטינה, המחוזר גם על-ידי ברצלונה.

לא ברור אילו מדים ילבש העונה הקשר האחורי, אבל דבר אחד בטוח: אין לו שום כוונה להישאר בליברפול. הכל התחיל אחרי שלא נכלל בסגל למשחק הליגה מול מנצ'סטר סיטי בגלל ש"הוא לא היה במצב רוח בשביל לשחק", לפי מאמנו, רוי הודג'סון.

אם זה לא מספיק, הארגנטיני הודיע שהוא לא מוכן לשחק יותר עבור ליברפול וכעת הוא אמור לנחות בברצלונה, שמחפשת קשר אחורי נוסף אחרי עזיבתו של יא-יא טורה לסיטי, או באינטר, אותה מאמן רפא בניטס, תחתיו שיחק מסצ'ראנו אשתקד.

המנהל הספורטיבי של אלופת אירופה, מרקו בראנקה, אישר כי הוגשה הצעה לליברפול: "ביום שלישי שלחנו להם פקס עם ההצעה ואנחנו מחכים לתשובה. אנחנו עוד לא רוצים לדבר על מסצ'ראנו כי אנחנו רוצים לעשות זאת בדרך הנכונה".

"כולם יודעים שמסצ'ראנו רוצה להחליף קבוצה ומדינה. יש לו גם מערכת יחסים טובה עם בניטס. הגשנו הצעה טובה בסכום שליברפול דורשת. יש לנו קבוצה חזקה, הכי טובה באירופה, אבל אנחנו רוצים להוסיף שחקן או שניים כדי להיות חזקים יותר".

רפא בניטס. הלחץ עולה בצד הכחול-שחור של מילאנו (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
רפא בניטס. מכיר את מסצ´ראנו מצויין מהתקופה באנפילד (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

כזכור, גם בארסה כבר הגישה הצעה - 12 מיליון ליש"ט ואת אלכסנדר חלב - אבל ליברפול דחתה אותה. מאז תחילת העונה של ליברפול, מסצ'ראנו לא שותף באף משחק באירופה כדי לאפשר לו לשחק במפעל אירופי עם הקבוצה שאליה יעבור.