אלברטו ג´ילרדינו. בתקופה טובה (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
אלברטו ג´ילרדינו. בתקופה טובה (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

אחרי שרשמה את הפסד הבכורה שלה בליגה בשבוע שעבר, רוצים ביובנטוס להגיע למשחק מול מכבי חיפה בליגת האלופות ביום רביעי הקרוב במצב רוח טוב. כדי שזה יקרה חייבת הגברת הזקנה לחזור למסלול הניצחונות כבר במשחק מחר (שבת) ב-18:00 מול פיורנטינה במסגרת המחזור השמיני בליגה האיטלקית.

יובה יכולה לחזור לפסגה, לפחות זמנית עד משחקה של המוליכה אינטר, אבל קודם היא תצטרך כאמור לעבור את פיורנטינה ואת החלוץ אלברטו ג'ילרדינו המצוי בכושר מצוין אחרי שלושער במדי הנבחרת מול קפריסין.

מי שהגיע להדליק את האווירה לפני המשחק הוא חלוצה לשעבר של יובנטוס ומי שזכה בתואר מלך השערים של מונדיאל 1990, טוטו סקילאצ'י.

סקילאצ'י, שכולם האמינו שיעודד את שחקני קבוצתו לשעבר, מצא לנכון לדבר דווקא על חלוץ הסגולים, ג'ילרדינו: "אני חושב שאלברטו ג'ילדינו הוא חלוץ יותר טוב מאמאורי של יובנטוס" סיפר כוכב העבר.   

"מה אני עוד יכול להגיד על ג'ילרדינו? שהוא חלוץ נפלא שנמצא בתקופה טובה ולרגעים מסויימים הוא מזכיר לי את אינזאגי. אמאורי הוא חלוץ טוב אבל ג'ילרדינו בתקופה הרבה יותר טובה".

אמאורי. ירצה להוכיח לסקילאצ´י שהוא טועה (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
אמאורי. ירצה להוכיח לסקילאצ´י שהוא טועה (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

במשחק השני תארח גנואה מהמקום החמישי את אינטר המוליכה, ומפגש מעניין במיוחד יהיה לחלוץ גנואה, הארגנטיני הרנן קרספו שיפגוש את חבריו לשעבר. 

קרספו לא הסתיר את התרגשותו מהמפגש מול קבוצתו בעונה שעברה: "אני מאוד מתרגש לקראת המשחק הזה ולקראת המפגש עם האוהדים של אינטר, אבל אני מתכוון לתת את כל כולי במשחק".

"יש לי המון בלב למועדון של אינטר ולאוהדים שלהם שאני מאוד מאוד אוהב, אבל אני לא יכול לאכזב גם את האוהדים שלי ואני מחוייב ב-100 אחוז לחולצה שאני לובש כיום".  

הרנן קרספו. רוצה לחגוג גם על חשבון אינטר (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
הרנן קרספו. רוצה לחגוג גם על חשבון אינטר (רויטרס) | צילום: מערכת ONE