בופון. האם הוא ישחק מול מכבי חיפה? (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
בופון. האם הוא ישחק מול מכבי חיפה? (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

כנראה שכאשר צרות באות, הן באות בצרורות. הקלישאה הזו מקבלת משמעות הבוקר (שני), עם שחקן פצוע נוסף אצל יריבת מכבי חיפה בליגת האלופות, יובנטוס.

הפעם מדובר בשוער הוותיק, ג'יאנלואיג'י בופון, ששיחק עם נבחרת איטליה בשבת בתיקו 2:2 הדרמטי מול אירלנד, שדחה למחזור האחרון את העליה של האיטלקים למונדיאל.

השוער סובל מפגיעה במיניסקוס, וייתכן שהוא יעבור ניתוח בקרוב מאוד. "בופון במצב טוב, למרות שיש לו בעיה עם המיניסקוס", הסביר רופא נבחרת איטליה, אנריקו קסטלאסי בתקשורת המקומית. 

רופא הנבחרת המשיך והסביר על הפגיעה ממנה סובל השוער: "זה לא גורם לו נזק ואי נוחות גדולה, מדובר בסך הכל בבעיה רפואית שצריך לטפל בה. עד עכשיו, גיגי הצליח להתעלות על הפציעות האלה כמו גדול, אבל המלצתי לו לבצע את הניתוח".

הרופא גם התייחס להשלכות והבהיר כי מדובר בדרך כלל בכ-30-40 ימי מנוחה שהשוער יזדקק להם אחרי שיעבור את הניתוח, אך המצב יכול להסתבך: "זו תקופה שיכולה לשנות את חייו. תקופת ההחלמה תלויה בהרבה גורמים והמצב גם יכול להחמיר".

בופון. ינותח או לא ינותח? זאת השאלה (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
בופון. אם יעבור ניתוח, ייעדר מול חיפה (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

בינתיים, בופון יישאר עם הצוות הרפואי של הנבחרת לפני שהוא חוזר לטורינו והרופאים של יובנטוס יקבלו בקרוב החלטה סופית האם לנתח אותו ולהשבית אותו לתקופה הקרובה או שלא.

יובנטוס תפגוש את מכבי חיפה ביום רביעי בשבוע הבא בטורינו בשלב הבתים של ליגת האלופות. הניתוח האפשרי של בופון מצטרף לניתוח של קלאודיו מרקיסיו שינותח בברכו וייעדר מהמשחק מול הירוקים ולאלסנדרו דל פיירו, שנפצע שוב מיד עם חזרתו מפציעה, וייעדר כ-40 ימים.

קלאודיו מרקיסיו מאוכזב (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
קלאודיו מרקיסיו. הוא ודל פיירו ייעדרו מול הירוקים (רויטרס) | צילום: מערכת ONE