בדרך החוצה? זלאטן (getty) (צילום: ספורט 5)
בדרך החוצה? זלאטן (getty) | צילום: ספורט 5

באופן מפתיע, ועם זאת כל כך צפוי, זלאטן איברהימוביץ' שוב מעורר סערה: החלוץ השבדי, שחזר למילאן בינואר האחרון אחרי ההרפתקה בלוס אנג'לס גלקסי, עושה קולות של מי שיעזוב את הסאן סירו פעם נוספת. בראיון ל"גאזטה דלו ספורט", הוא אומר על עצמו (בגוף שלישי אופייני): "'איברה' הוא לא שחקן לליגה האירופית, ומילאן היא לא קבוצה לליגה האירופית. או שאני משחק בשביל כל התארים, או שאני אשאר בבית".

האם אצל השבדי עולים הרהורי פרישה? קשה לפרש אחרת את הדברים הבאים שאמר: "אמרו לי שלפרוש באמריקה יהיה יותר מדי קל, אז חזרתי למילאן. אני משחק פה נטו בשביל התשוקה, אני די משחק בחינם... ואז הגיעה הקורונה הזאת ועצרה הכל, אז חשבתי: אולי זה הזמן שלי לעזוב הכל ולפרוש". אבל באותה נשימה הבהיר: "נולדתי לשחק כדורגל, ואני עדיין הכי טוב בכדורגל. נראה מה יקרה עם המועדון. אם זה המצב, כנראה שלא תראו אותי במילאן".

כזכור, בחודש ינואר איברהימוביץ' חזר לסאן סירו ברעש גדול - אחרי כמעט שנתיים ב-MLS, במדיה של הגלקסי - אבל לא ממש הצליח להרשים, או לשחק: יש לו בסה"כ 11 הופעות העונה במדי הרוסונרי, בה הצליח לכבוש חמישה שערים בלבד. עם זאת, הדברים קצת מפתיעים כשמגיעים דווקא לאחר הופעה יפה שלו ושל מילאן נגד האלופה יובנטוס, שם כבש ובישל בניצחון 2:4. בחוזהו של זלאטן במילאנו יש אפשרות להאריך בעוד עונה, אבל אם לקחת את הדברים ברצינות, כנראה שהיא לא תמומש, ואולי נראה שוב את זלאטן בתחנה חדשה.