רונאלדו. ישמור כוחות לליגת האלופות? (Gettyimages. Tullio M. Puglia (צילום: ספורט 5)
רונאלדו. ישמור כוחות לליגת האלופות? (Gettyimages. Tullio M. Puglia) | צילום: ספורט 5

נקודה אחת, זה כל מה שצריכה יובנטוס במשחק היום (שבת) מול ספאל, כדי לזכות באליפות שמינית ברציפות וה-36 בתולדותיה. כריסטיאנו רונאלדו לא צפוי לפתוח בהרכב, בשל רצונו של מסימיליאנו אלגרי לשמור את הכוכב לקראת משחק הגומלין מול אייאקס, שייערך ברביעי הקרוב.

מי שאמור לפתוח במקום הסופרסטאר הפורטוגלי הוא פאולו דיבאלה הארגנטיני. שחקנים נוספים שיקבלו מנוחה לקראת גומלין רבע גמר ליגת האלופות מול ההולנדים הם מריו מנדזוקיץ' ובלייז מטווידי.

קשה להאמין שדווקא ספאל תעצור את יובה, למרות הכושר הטוב בו היא נמצאת בתקופה האחרונה (ניצחה שלושה מחמשת המשחקים האחרונים שלה, ביניהם גם את לאציו ורומא). הקבוצה מהעיר פררה, בצפון איטליה, הצליחה לגבור על הגברת הזקנה רק פעם אחת מבין 35 משחקים שהיו ביניהן בליגה הבכירה, וגם זה היה לפני יותר משישים שנה. 

אם אכן הקבוצה מטורינו תחגוג מחר, זו תהיה אחת האליפויות המרשימות בסריה א, כשהקבוצה של אלגרי מנצחת עד כה 27 פעם, ומפסידה רק במשחק בודד ב-31 מחזורים.

"מחר יהיה לנו משחק יפה וננסה להשיג נקודה או שלוש כדי לזכות באליפות בעיר היפה פררה בעלת המסורת הנהדרת", אמר מסימיליאנו אלגרי. "אין שום היגיון בלסכן את רונאלדו במשחק כזה. וזה נוגע גם לעוד שחקנים שמשחקים הרבה מאד לאחרונה, כולל בפגרת הנבחרות. בכל מקרה אשים מערך קשוח ויציב למשחק הקרוב. נשתמש במתיה פרין כשוער, וגם קוודראדו ישחק".