לא אהב את החלטות השופט, זלאטן (getty)
לא אהב את החלטות השופט, זלאטן (getty) | צילום: ספורט 5

במקביל לניצחון של יובנטוס על ספאל, שני משחקים נוספים נערכו הערב (שבת) במסגרת המחזור ה-25 בליגה האיטלקית. בולוניה ואודינזה נפרדו קודם כל ב-1:1, ולאחר מכן מילאן פספסה ניצחון חוץ אצל פיורנטינה וחזרה רק עם 1:1 למילאנו.

הרוסונרי עדיין חולמים על מקום באירופה, דבר שהפך לריאלי לאחר הגעתו של זלאטן איברהימוביץ'. גם מבלי לכבוש, הנוכחות של הענק השבדי משפיעה רבות על שחקני היריבה, וכמובן על חבריו לקבוצה. קבוצתו של סטפנו פיולי הייתה עדיפה על קבוצתו לשעבר, ושער נהדר של זלאטן נפסל בדקה ה-34 לאחר מבט ב-VAR.

בפתיחת המחצית השנייה (52) מילאן נאלצה לעשות חילוף כפוי כשג'אנלואיג'י דונארומה נפצע ופינה את מקומו לאסמיר בגוביץ' שערך בכורה בין הקורות. האורחת המשיכה בתנופה ומצאה בסופו של דבר את הדרך לרשת. אנטה רביץ' הלוהט ניצל טעות קשה בהגנת הוויולה ובעט פנימה בדקה ה-54. מדובר בשער הליגה השישי של הקרואטי, שלא מספיק לכבוש מאז הגעתו של זלאטן.

בדקה ה-64 זלאטן שוב היה מעורב כשהוכשל בדרכו לשער וסחט כרטיס אדום מהנריקה דלברט. למרות החיסרון המספרי פיורנטינה הצליחה לחזור, לאחר שהמחליף ואקס מילאן פטריק קוטרונה הוכשל ברחבה ע"י אלסיו רומאניולי והשופט הצביע על הנקודה הלבנה. אריק פולגאר הצ'יליאני הכניע את בגוביץ' וחגג את השוויון (85). מילאן נותרה במקום השביעי עם 36 נקודות, לעומת פיורנטינה שבמקום ה-13 עם 29 נקודות.