גאטוזו. מאמינים לו? (getty)
גאטוזו. מאמינים לו? (getty) | צילום: ספורט 5
מסי. לא בראש של רינו (getty)
מסי. לא בראש של רינו (getty) | צילום: ספורט 5

המחזור ה-25 בליגה האיטלקית יצא לדרך כבר מחר (שישי), כאשר נאפולי תתארח אצל ברשיה בשל המשחק ביום שלישי בשמינית גמר ליגת האלופות מול ברצלונה. למרות המשימה הקשה שעומדת לפניהם בסן פאולו נגד האלופה הספרדית, במועדון מודים כי עדיין לא חושבים על כך.  

המאמן ג'נארו גאטוזו התייחס לסיטואציה במסיבת העיתונאים ואמר כי הוא מעדיף להשיג את המקום שמוביל לליגה האירופית, מאשר לעבור לרבע הגמר: "אקח את זה בכל ביום. לא מאמינים לי? נותרו 14 משחקים, נצטרך לנצח הרבה מהם".

"לא שמעתי אף אחד מהשחקנים מדבר על ברצלונה. לא התכוננו לברצלונה עדיין. אחשוב על ברצלונה ביום שבת, אחרי שננתח את המשחק נגד ברשיה. צריכים לדבר על מריו באלוטלי, דייגו לופס וברשיה. אסור לנו לחשוב על ליאו מסי".

נאפולי מדורגת במקום התשיעי בטבלה, כשהיא רחוקה 2 נקודות מוורונה השישית, המקום המוביל למוקדמות הליגה האירופית. ברשיה לעומתה מסובכת מתחת לקו האדום, לאחר שלא לא ניצחה בתשעה משחקים רצופים.

בלי קשר לברשיה, לפי הדיווחים הבלם קאלידו קוליבאלי לא צפוי להיות כשיר בזמן למפגש מול ברצלונה. מדובר כמובן במכה קשה עבור התכולים, שכן הסנגלי הוא שחקן ההגנה הבכיר של הקבוצה.