לדרבים חוקים משלו (GETTY IMAGES)
לדרבים חוקים משלו (GETTY IMAGES) | צילום: ספורט 5

גם אם הן קצת פחות רלוונטיות בעשור האחרון, משחק בין אינטר למילאן הוא תמיד קלאסיקה. דרבי מילאנזי לוהט בין שתי קבוצות שנמצאות בכושר מצוין ורוצות להמשיך את המומנטום ולהראות מי הקבוצה הטובה במילאנו. אינטר תנסה לנצל את המעידה של יובנטוס אתמול ולהשוות את מספר הנקודות אליה. מילאן תרצה להמשיך לרכב על גל ההצלחה מאז שזלאטן הוחתם לפני מספר שבועות והשוודי צפוי לפתוח בשורות הרוסונרי.

הנראזורי מגיעים בתנופה אדירה לדרבי הביתי כשהם בלתי מנוצחים ב-15 המשחקים האחרונים בליגה. כמו כן, חניכיו של אנטוניו קונטה ניצחו את שלושת המפגשים האחרונים מול הרוסונרי. מנגד, חניכיו של סטפנו פיולי בלתי מנוצחים בתשעת המשחקים האחרונים בליגה ומגיעים עם ביטחון.

בפן המקצועי לקונטה צפוי כאב ראש מכיוון שהקפטן סמיר הנדנוביץ' לא ייעדר בשל פציעה באצבע וזו מכה קשה כיוון, שהמחליף שלו דניאלה פאדלי, שיחק משחק ליגה בודד בשלושת השנים האחרונות.

בנוסף, כוכב הקבוצה, לאוטרו מרטינס, לא ישחק בשל הכרטיס האדום שקיבל בהתמודדות מול אודינזה בשבוע שעבר. אלכסיס סאנצ'ס, שחוזר לכושר לאחר פציעה ארוכה צפוי להחליפו בהרכב, ויקווה להמשיך לכבוש לאחר שער הבכורה בשבוע שעבר.

מן העבר השני, מילאן תגיע הרבה יותר רגועה שרק לוקאס ביליה שנעדר מתחילת דצמבר בשל פציעה לא ישחק. זלאטן יפתח ב-11 וינסה להטות את מאזן בעיר. הפתעת העונה, תיאו הרננדס, יקווה להמשיך את היכולת הטובה שהוא מציג. המגן השמאלי מוליך את הקבוצה השנה בשערים ובישולים עם 6 ו-2 בהתאמה וינסה לנצל את היעדרות הקפטן של קונטה.

העיר מילאנו בכוננות שיא לקראת הקלאסיקה ואצטדיון הג'וזפה מיאצה צפוי להיות כמעט מלא כש-75,000 צופים יגיעו לצפות בקונצרט.