עומד בפני האשמות חמורות. באלוטלי (getty)
עומד בפני האשמות חמורות. באלוטלי (getty) | צילום: ספורט 5

האשמות חמורות כנגד מריו באלוטלי: אמש (חמישי) פורסם בצרפת, כי נערה בת 16 טוענת כי באלוטלי תקף אותה מינית ביולי 2017. הכדורגלן, שמשחק כיום בברשיה האיטלקית, טוען מצידו כי היחסים היו בהסכמה מלאה, וכי נפל קורבן לסחיטה. מערכת המשפט האיטלקית פתחה כנגד באלוטלי בשתי חקירות נפרדות: האחת בברשיה, שם באלוטלי מתגורר, והשנייה בוויצ'נזה ממנה מגיעה המתלוננת. הדיון הראשון בעניין צפוי להתקיים בסוף החודש הבא.

ע"פ עדותה, ב-11 ביולי 2017, המתלוננת נפשה בריביירה הצרפתית. השניים יצרו קשר הדדי באינסטגרם (באלוטלי שיחק באותה תקופה בניס), החליפו תמונות ומאוחר יותר קבעו להיפגש. כבר באותו לילה, השניים שהו ביחד. כשבועיים לאחר מכן, שעות ספורות לאחר שהבקיע במדי ניס נגד אייאקס במוקדמות ליגת האלופות, הזוג נפגש שוב במועדון לילה בעיר. שם, ע"פ העדות, הוא הפשיט אותה והכריח אותה לקיים עימו יחסי מין. "סירבתי, אבל הוא לא היה מוכן להפסיק. רציתי לבכות. הרגשתי משותקת וחסומה".

באלוטלי, מצידו, מכחיש את האירוע. הוא מודה שהיו יחסי מין, ושהשניים נפגשו בתאריכים המצוינים, אך היחסים היו בהסכמה מלאה, ואף נעשו מיוזמתה של המתלוננת. "מיד כשהגעתי, היא החלה להיצמד אליי... התנשקנו, אבל שמתי לב שכולם ראו אותנו והייתי נבוך".

גם באשר לעובדה כי מדובר בקטינה, הוא טען: "היא הבהירה שהיא בת 18 ואף הראתה לי תעודת זהות כדי לאשר את גילה". הוא גם טוען שבשלב מסוים, פרקליט מטעמה של המתלוננת איים לחשוף את הדברים, אלא אם כן ישלם כלפיה סכום של כ-100 אלף יורו. "מהסיבה הזאת הלכתי לרשויות בעצמי", אמר באלוטלי באשר למקרה.