רפאל בניטז (צילום: רויטרס)
בניטז. עדיין מאמין | צילום: רויטרס

עוד ערב מדהים באנפילד במסגרת ליגת האלופות, רק שהפעם הקבוצה שנהנתה ממנו היתה דווקא צ'לסי האורחת שניצחה 1:3 ענק בדרך ליתרון מבטיח בגומלין.

ליברפול עלתה ליתרון משערו של טורס כבר בפתיחה אך חוסר ריכוז של שחקניה במצבים נייחים עזרו לאיבנוביץ' להפוך את התוצאה ולדרוגבה לסגור את הסיפור, במשחק בו בניון לקח חלק רק ב-25 הדקות האחרונות.

מאמן ליברפול, רפא בניטז התייחס בסיום למצבים הנייחים: "אני לא מאשים את ההגנה, ולא חושב שהעובדה ששמרנו איזורית גרמה לכך. כששומרים שמירה אישית סופגים יותר, אפשר לראות זאת כל שבוע.

 "הערב, הם היו חזקים מאוד במשחק הראש, עשינו הרבה טעויות ושילמנו עליהן", הוסיף הספרדי.

על השאלה האם התוצאה סגרה למעשה את הסיפור אמר המאמן המפסיד: "לא. זה יהיה מאוד קשה, אבל הכל יכול לקרות בכדורגל. ננסה לכבוש 3 שערים בסטמפורד ברידג', ונצטרך לשחק מאוד מאוד טוב בשביל להשיג זאת".

בניטז סיכם את המשחק: "התחלנו מצוין, אך לאחר השער נרגענו והם השתלטו על המשחק. חבל. הפסדנו לקבוצה ששיחקה מעולה, ואנחנו לא שיחקנו ברמה שאנחנו מסוגלים".

חוס הידינק: זה היה ערב מושלם

בצד המנצח מצב הרוח היה טוב בהרבה. מאמנה ההולנדי של צ'לסי, חוס הידינק אמר בסיום המשחק: "זה היה ערב מושלם. כל תוכנית המשחק שלנו הצליחה, סגנו אותם מצוין".

"ליברפול הוכיחה כבר בעבר שהיא מסוגלת לעשות דברים בלתי נתפסים, כך שאנחנו נהיה חייבים להיות זהירים בגומלין", הוסיף המאמן המאושר.