קלאודיו מרקיסיו מאוכזב (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
מרקיסיו מאוכזב? יחמיץ את המשחקים מול חיפה (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

חדשות רעות ליובנטוס וטובות למכבי חיפה. קשר הגברת הזקנה ונבחרת איטליה, קלאודיו מרקיסיו, ייאלץ לעבור ניתוח בברכו שישבית אותו מפעילות לחודש.

מרקיסיו נפצע ביום ראשון האחרון במיניסקוס ברכו במהלך ההפסד 2:0 של יובנטוס לפאלרמו ובקבוצה קיוו כי הפציעה לא קשה במיוחד וכי הוא יחזור לפעילות בקרוב.

מאמן נבחרת איטליה, מרצ'לו ליפי, אף הגדיל וזימן את השחקן לצמד המשחקים של הנבחרת מול אירלנד וקפריסין, משחקיה האחרונים של הנבחרת במוקדמות מונדיאל 2010. אך מהר מאוד בנבחרת הבינו שהקשר אינו כשיר.

היום (שישי) ערך לו רופא הנבחרת, אנריקו קסטלאצ'י, בדיקות אך התברר לו שהקשר ייאלץ לעבור ניתוח ארתרוסקופיה והוא שיחרר אותו חזרה לטורינו, לא לפני שאמר: "לא היה שום שיפור, אין טעם להשאיר אותו איתנו כי הוא לא יחלים בזמן למשחקים מול אירלנד וקפריסין. הרופאים ביובנטוס יצטרכו להחליט מה הטיפול הנכון ביותר עבורו".

ובכן, רופאי יובנטוס החליטו כי הקשר יעבור ניתוח ארתרסקופיה כמה שיותר מהר כדי להחזירו לכשירות בהקדם האפשרי. זמן ההחלמה מניתוח שכזה הוא כחודש, כך שהשחקן יחמיץ בוודאות את משחקה הביתי של יובנטוס מול מכבי חיפה, שייערך ביום רביעי ה-21 באוקטובר בטורינו.

צ´ירו פררה (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
צ´ירו פרארה. מכה קשה ליובה (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

כמו כן, קיים סיכוי גבוה שמרקיסיו יחמיץ גם את המשחק בארץ, שייערך שבועיים לאחר מכן, ב-3 בנובמבר, באצטדיון ר"ג. כמו כן צפוי מרקיסיו להחמיץ את משחקי הליגה מול פיורנטינה, סיינה, סמפדוריה ונאפולי.

החדשות הן מכה קשה מאוד למאמן יובנטוס, צ'ירו פרארה, שייאלץ להסתדר במשחק הביתי מול מכבי חיפה ללא קשר הקבוצה, טיאגו, שייעדר בגלל פציעה דומה וכמו כן יחסר גם את הנסיך, אלסנדרו דל פיירו, בגלל פציעה ברגל שמאל.