סמיר נסרי
נאסרי. ארסנל תנסה לסיים בראש | צילום: Phil Cole, GettyImages IL

המחזור השישי והאחרון בשלב הבתים של ליגת האלופות יינעל הערב (רביעי) כשבתים 5-8 יגיעו לקו הסיום. המחזור מדגיש את העובדה שליגת האלופות גדלה מדי וששלב הבתים איבד מזוהרו, כשכל העולות לשלב שמינית הגמר כבר נקבעו טרם המחזור.

אלופת אירופה מנצ'סטר יונייטד לא צפויה להיתקל בקשיים מיוחדים באולד טראפורד מול אלבורג, שצריכה רק תיקו כדי להבטיח לעצמה מקום בגביע אופ"א. יונייטד תרצה להבטיח לעצמה את המקום הראשון בבית ותצטרך לנצח לשם כך, משום שיש לה 9 נקודות, בדיוק כמו לויאריאל, שתשחק בחוץ מול סלטיק.

בבית 6 יתמודדו ליון ובאיירן מינכן, שכבר הבטיחו את מקומן בשמינית הגמר, על ראשות הבית בסטאד דה ז'רלאן. במשחק נוסף, סטיאווה בוקרשט תנסה לנצח את פיורנטינה כדי לזכות בכרטיס לגביע אופ"א. לרומנים נקודה בודדת לעומת 3 לאיטלקים.

בבית 7 פורטו תארח בדרגאו את ארסנל בעוד קרב ישיר על ראשות הבית. הפורטוגלים והאנגלים גם הם כבר בין 16 האחרונות, כשפורטו, לה 9 נקודות, חייבת ניצחון על התותחנים, להם 11 נקודות.

בבית 8 ריאל מדריד עם המאמן החדש חואנדה ראמוס את זניט סנט פטרסבורג. ריאל נמצאת במקום השני בבית עם 9 נקודות וסיכויים קלושים לתפוס את המקום הראשון, מכיוון שיובנטוס, שמוליכה את הבית עם 11 נקודות, תארח בטורינו את באטה בוריסוב, האחרונה בבית.