ישחק בעתיד באיטליה? (Getty) (צילום: ספורט 5)
ישחק בעתיד באיטליה? (Getty) | צילום: ספורט 5

שחטאר דונייצק המשיכה אתמול (רביעי), את עונת ליגת האלופות העגומה שלה, כאשר הפסידה 2:0 לאינטר. אחרי חמישה מחזורים, האוקראינים עם נקודה אחת בלבד וללא ניצחון. מי שעורר עוד לפני המשחק עניין מיוחד באיטליה הוא מנור סולומון, הכישרון הישראלי שגם ערך ראיון עם התקשורת המקומית, שם הוגדר "אחד הכישרונות הכי מבריקים של שחטאר, שחקן כנף עם טכניקה גבוהה".

מנור סולומון נשאל על מאמנו רוברטו דה זרבי: "אנחנו עובדים איתו כמעט 5 חודשים. נכון, פילוסופיית המשחק שלו מאוד התקפית. הוא אוהב להחזיק בכדור ולשלוט במשחק. הוא תמיד מחפש פתרונות שונים נגד הגנות היריב, הוא מנסה לשפר אותנו כשחקנים. אני חושב שהוא מאמן מצוין, הוא תמיד דורש ממני עוד. אני יודע שאם אקשיב לו אני יכול להפוך לשחקן טוב יותר. הוא מאמן מצוין עם עתיד גדול לפניו".

האם ירצה לשחק באיטליה: "היו שמועות לגבי בשנים האחרונות בהקשר של כמה מועדונים בסרייה א'. אני יכול להגיד שהיו כמה פניות מאוד רציניות, אבל אני שמח במקום שבו אני נמצא היום. כמובן שבעתיד ארצה לשחק באיטליה או באחת הקבוצות מהליגות הטובות בעולם. איטליה תהיה כמובן אופציה נהדרת, אבל אני לא יודע מה צופן העתיד. אף פעם לא דיברתי עם דה זרבי על האפשרות לשחק באיטליה".