(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

מכבי חיפה פתחה את המסע האירופי שלה עם משחק ביתי מול קייראט בסיבוב הראשון של מוקדמות ליגת האלופות ונראה שמלבד ה-1:1 המאכזב, היא נאלצת להתמודד עם בעיה רצינית. נטע לביא, הקפטן והעוגן בקישור, סובל מסדק בעצם השוקית וייעדר למשך שלושה שבועות.

כזכור, כבר בדקה ה-14 למשחק בסמי עופר מול קייראט, לביא נפגע בקרסולו אחרי היתקלות עם אחד משחקני היריבה, שניסה לבעוט בכדור. הקשר ניסה להתאושש ולהמשיך לשחק במשך מספר דקות, אבל בסופו של דבר הכאב הכריע והוא הוחלף על ידי חוסה רודריגס.

במכבי חיפה, בדקו את הקפטן אחרי שקרסולו התנפח וגילו כי מדובר בפציעה לא פשוטה. אגב, במידה שמכבי חיפה תעפיל לסיבוב המוקדמות השני של ליגת האלופות, לביא עלול להיעדר גם מצמד המפגשים מול הכוכב האדום בלגרד, אותה אמורים לפגוש הירוקים בסמי עופר בין ה-20 ל-21 ביולי ובסרביה בין ה-27 ל-28.

ללא לביא, מכבי חיפה ממשיכה בהכנות לקראת הגומלין מול קייראט ועושה רושם שגודסוויי דוניו לא יקבל את הקרדיט בהתקפה נוכח הופעתו הפושרת במשחק בסמי עופר. לכן, ברק בכר מתלבט בין דין דוד ובן שהר כאשר אחד מהם יערוך בכורה רשמית ב-11. גם דולב חזיזה וצ'ארון שרי בתמונת ההרכב.