אופ"א הולכת בגדול. אוליבר (getty) (צילום: ספורט 5)
אופ"א הולכת בגדול. אוליבר (getty) | צילום: ספורט 5
שובץ לסגל האירופית. ריינשרייבר (צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
שובץ לסגל האירופית. ריינשרייבר (צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

במכבי תל אביב יהיו מעט מודאגים מהעובדה שיצטרכו להסתדר ללא דן גלזר במשחק ביום שלישי הקרוב מול רד בול זלצבורג, אבל דאגה אחת כנראה לא תהיה לה: השיפוט. אופ"א לקחה את ההתמודדות ברצינות, ושלחה אל המשחק שופט בכיר - מייקל אוליבר האנגלי.

זו תהיה הפעם השנייה בה אוליבר שופט קבוצה ישראלית. באוגוסט 2016 הוא ניהל את המשחק בין בית''ר ירושלים לסט. אטיין באצטדיון טדי, אשר הסתיים בניצחון 1:2 לזכות הצרפתים. כמו כן ניהל את משחק הנבחרת מול ספרד בחיחון, אז הובסה 4:1 בתקופתו של אלישע לוי.

אוליבר בן ה-35 ניהל העונה את המשחק בליגת האומות בין גרמניה לשוויץ שהסתיים ב-1:1, וכן את המשחק המרתק בין ליברפול ללידס שהסתיים ב-3:4 דרמטי לזכות אלופת אנגליה. אוליבר נמצא בסגל שופטי העלית של אופ"א וגם העונה הוא צפוי לקבל משחקים בשלבים המקדמים בליגה האירופית ובליגת האלופות.

ובנושא אחר, דוד פוקסמן קיבל זימון לנהל בחודש הבא משחקים במסגרת נבחרות עד גיל 21 ורועי ריינשרייבר ישובץ למחזור הקרוב בליגה האירופית כשעד יום שני הוא אמור לדעת לאיזה משחק יישלח. כזכור ב-24.9 אוראל גרינפלד ישמש כשופט הרביעי במשחק הסופרקאפ האירופי, בין באיירן מינכן לסביליה, אותו תנהל שלישיה אנגלית ובו ייערך פיילוט של אופ"א עם אישור לכניסה חלקית של קהל.