לודוגורץ תצרטך לעבוד קשה בבית (צילום: ספורט 5)
לודוגורץ תצרטך לעבוד קשה בבית | צילום: ספורט 5

הליגה הישראלית תצא לדרך רק בעוד חודש וחצי, אבל הליגיונרים שלנו כבר מתחילים להתחמם. הערב (רביעי) לודוגורץ, יחד עם מאוויס צ'יבוטה ודן ביטון נכנעה 2:1 לפרנצווארוש במשחק הראשון בסיבוב המוקדמות הראשון בליגת האלופות. את המשחק שפט צוות ישראלי בראשותו של איתן שמואלביץ'.

לודוגורץ פתחה את העונה עם ניצחון נהדר באלוף האלופים, אבל התקשו להתרגל לקצב באירופה וליריבה לא פשוטה בכלל כבר בסיבוב הראשון של המוקדמות. צ'יבוטה, שהשלים 90 דקות, היה פעיל מאוד והיה האחראי לשער השוויון הזמני של הבולגרים בהונגריה, בעוד דן ביטון שיחק 66 דקות.

לודוגרץ עלתה ליתרון כבר אחרי שש דקות במשחק כשהרמה של גרגו לוברנסיקס הגיע לטוקמאץ  אנגואן שסיים בנגיעה מקרוב. לודוגורץ הגיבה בדקה ה-31 בחסות מהלך נאה של צ'יבוטה, שעבר שני שחקנים, שלח בעיטה למרכז השער שנהדפה על ידי השוער דנס דיבוז וחברו לקבוצה יאקוב שווירצ'וק השתלט על הריבאונד וכבש מקרוב.

בדקה ה-65, הגיע שער הניצחון של פרנצווארוש. איבוד כדור של דן ביטון הפך להתקפה הונגרית בסיומה אנגואן הכניס רוחב לאולכסנדר זובקוב, שסיים מקרוב בנגיעה. דקה לאחר מכן, הקשר שהגיע ממ.ס אשדוד הוחלף על ידי מאמנו סטויצ'ו סטווב.