הילל. הציע לבובליל להיכנס להרמת כוסית (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
יעקב הלל. יניף את התואר הראשון העונה? (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

עירוני קרית שמונה או הפועל ראשל"צ? אחת מהן תזכה בתואר הראשון של העונה - גביע הטוטו של הליגה הלאומית. משחק הגמר בין שתי הקבוצות יתקיים הערב (18:00) באיצטדיון וינטר.

רק ביום שישי האחרון נפגשו השתיים במסגרת המחזור ה-13 של הליגה והקבוצה של רן בן שמעון גברה על ראשל"צ 0:1.

בחצי הגמר שנערך לפני שבועיים ניצחה ראשל"צ של יעקב הלל 2:4 את הכח עמידר רמת גן. לקבוצה הצפונית הלך יותר קשה בדרך כאשר בחצי הגמר ניצחה את נס ציונה לאחר הארכה במשחק סוער בו הורחקו מאמני שתי הקבוצות.

יעקב הלל, מאמן ראשל"צ, התיחס למעמד המחייב ואמר הבוקר ל-ONE: "הפועל ראשון לציון זה מועדון שקיים 70 שנה ועדיין לא לקח שום תואר וחשוב שנתחיל מסורת ודרך למועדון. התייחסנו ברצינות למפעל. אני מקווה מאוד שנתחיל ליצור את המסורת של הישגים ותארים כדי להביא את המועדון הזה למקום שהוא ראוי להיות".

הלל התיחס לכך שרק ביום שישי האחרון נפגשו הקבוצות בליגה ואמר: "לשחק ארבעה ימים אחרי נגד אותה קבוצה זה קשה מאוד. שתי הקבוצות מכירות אחת את השניה טוב מאוד ולדעתי מה שיכריע את ההתמודדות הערב זה הפן המנטאלי".

רן בן שמעון, החלוץ שלא התלבש נגד נס ציונה ניצח לו את המשחק  (אלעד  (צילום: מערכת ONE)
רן בן שמעון (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

לסיום התיחס המאמן ליריבה: "קרית שמונה זה מועדון גדול, יש להם בעלים מדהימים והם בנויים לליגת העל. יהיה משחק מעניין מאוד, על הנייר קרית שמונה טובה יותר ואיכותית יותר, אבל בגביע כל הפרמטרים האלה נמחקים".

מנגד, בן שמעון ינסה לזכות בפעם השניה עם קרית שמונה בגביע הטוטו, לאחר שזכה עם הקבוצה בתואר לפני שלוש שנים.