נחוש. מורי (צילום: ספורט 5)
נחוש. מורי | צילום: ספורט 5
למרות ששיחק במשחקים האחרונים של בני יהודה במוקדמות הליגה האירופית, דן מורי נחוש בדעתו שלא לשחק בארץ בעונה הקרובה. היום (ראשון) הוא יעשה צעד בעקבות החלום לשחק באירופה, כשימריא להתרשמות בויטסה ארנהיים ההולנדית. 

הבלם שסיים את חוזהו בבני יהודה השנה, אינו מעוניין להישאר בארץ. מורי יגיע למספר ימי מבחנים בקבוצה מהליגה ההולנדית הראשונה, ואחרי שיצפה במשחק של ההולנדים מול אנז'י מחצ'קאלה מרוסיה במסגרת מוקדמות הליגה האירופית, הוא ישוב לארץ, בתקווה שזה יהיה עם חוזה חתום. למורי היו מספר הצעות, אך הוא העדיף לחכות לקבוצה אטרקטיבית יותר. בין הקבוצות שהוזכרו כמעוניינות בו היו א.א.ק לארנקה ו-ואסלוי הרומנית.

חוץ ממורי שייעדר, בני יהודה תצטרך להסתדר הערב בגביע הטוטו מול מכבי נתניה גם ללא דינו אנדלובו, שצפוי לעבור בימים הקרובים למכבי חיפה. הירוקים כבר סיכמו עם בני יהודה על סכום ההעברה שלו. קשטן מתכוון לעשות מספר שינויים מההרכב שהפסיד ביום חמישי לפאוק סלוניקי, כשאביב חדד יפתח במקומו של מורי, וחסן אבו זייד, שלא פתח מול היוונים, יחזור לקישור האחורי לצד בן צעירי.

מי שעוד צפויים לפתוח הם ננאד מרינקוביץ', ניר נחום ואמיר עגיוב, כאשר פדרו גלבאן ,שלא נראה טוב במשחקים האחרונים, יפתח על הספסל. עושה רושם שקשטן כבר הבין שלקבוצתו אין סיכוי מול היוונים בגומלין והמאמן אמר היום לשחקניו: "צריך לשים את אירופה מאחורינו. היום אנחנו מתחילים את הדרך בישראל, וזה הלחם והחמאה שלנו, זה הדבר האמיתי".