(אנצ'ו גוש) (צילום: ספורט 5)
(אנצ'ו גוש) | צילום: ספורט 5
בכר, ניצחון בבכורה (אנצ'ו גוש) (צילום: ספורט 5)
בכר, ניצחון בבכורה (אנצ'ו גוש) | צילום: ספורט 5

סגנית האלופה פתחה רשמית את עונת 2020/21, עם מאמן חדש על הקווים. מכבי חיפה, שממש רוצה העונה לממש את הפוטנציאל שלה ולהיאבק עד הסוף על התואר, ניצחה הערב (ראשון) 0:1 את הפועל קריית שמונה במסגרת המחזור הראשון של בית א' בגביע הטוטו, בבכורה של ברק בכר. עופרי ארד כבש את השער היחיד במשחק בדקה התשיעית, אך הירוקים התקשו להשיג שערים נוספים והסתפקו בניצחון קטן.

"זה היה המשחק הראשון אחרי שבועיים של הכנה", אמר בכר בסיום. "יש דברים טובים ופחות טובים. התחלנו טוב את המשחק בחצי השעה הראשונה, אחר כך הורדנו קצב במחצית השנייה, לא מספיק מסודר המשחק. אני הרכש המרכזי העונה? נעשה הכל כדי לחזק את הקבוצה במקומות הנכונים. יש פה בסיס מצוין, אם נביא רכש זה משהו שבאמת ישדרג את הסגל המצוין הזה".

בהמשך הוא נשאל על הציפיות, ואמר: "תמיד שואפים לנצח, גם במשחק אימון. רוצים לנצח בסכנין, וכמובן להתקדם קודם כל בגביע הטוטו. עוואד ושועה? הכל יהיה תלוי בהם. ככל שיעבדו מאוד קשה, הם יקבלו דקות ותהיה תחרות טובה. אני חושב שחמישה חילופים זה טוב. מי שיעבוד קשה ישחק, זה פשוט".

המאמן המפסיד, קובי רפואה, סיכם: "אנחנו באים כל משחק כדי לנצח, אין לי מושגים של 1:0. כמובן שרצינו לנצח בסך הכל, למרות שזה משחק ראשון, אנחנו רוצים לנצח בכל משחק. ראיתי דברים לא טובים ונשפר אותם. לוקח זמן לחבר את הדברים, יש לנו עבודה. בטוח שתהיה לנו קבוצה טובה, ראיתם את זה במחצית הראשונה ובתחילת השנייה. אני לוקח הרבה דברים טובים. איזה ק"ש נראה? אנחנו רוצים שהקבוצה תחזור למקומה הטבעי. חיזקנו את הקבוצה בעוד שחקן, אני מאמין שתהיה לנו קבוצה יותר טובה השנה".