(דני מרון) (צילום: ספורט 5)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5
אבו עביד, בספק לבית
אבו עביד, בספק לבית"ר (דני מרון) | צילום: ספורט 5

ביקורת נגד הנהלת הפועל תל אביב: מאור בוזגלו, ששוחרר ע"י הקבוצה אחרי עונה אחת, התייחס היום (שני) בחשבון הטוויטר שלו למסרים הסותרים שקיבל מהנהלת האדומים, ושגרמו לסיום דרכו במועדון.

"בעלים אחד אומר שזה שיקול כלכלי, בעלים אחר שיקול מקצועי, ממתי מבטלים הסכם משיקולים מקצועיים? בעלים שלישי אומר שזה בגלל שסירבתי לקצץ ושאני לא מעל העם, ושכח שכבר קיצצתי 50% במשך ארבעה חודשים - הם רצו 70%, זה סביר?".

בהמשך, הוא התייחס גם לפערים בין המכתב שקיבל, לבין החלטות משרד האוצר: "האוצר אישר קיצוץ של 25-30%. ההנהלה מעל העם? הרביעי בכלל אמר שהוא לא יודע ששלחו לי מכתב על ביטול ההסכם". כזכור, לפני פחות מחודש בוזגלו, יחד עם עוד שישה שחקנים בהפועל קיבלו מכתב חד צדדי בו הודיעה הקבוצה כי היא מסיימת את חוזיהם במועדון. בוזגלו עדיין לא מצא קבוצה חדשה.

בנושא אחר: מחר, תפגוש הפועל את בית"ר ירושלים במסגרת המחזור השני של גביע הטוטו, והיא תעשה זאת כנראה שוב ללא מספר שחקנים מכיוון שהיא טרם עברה בבקרה התקציבית. במועדון עומלים להסדיר את הנושא הזה, כשמי שאחראי על כך הוא עורך הדין יוסי גייר, שאמון הרי על הטיפול בחובות חו"ל מול אופ"א ופיפ"א (שנגררים עוד מימי הפירוק).

בחודורוב מתעקשים, כידוע, כי הדרישה להעמיד בטוחות בסך של כמה מיליוני שקלים היא לא חוקית, גם בשל האיסור בחוק הישראלי על העדפת נושים ועל כן אומרים בביטחון: "אנחנו נסדר את זה. הכל יטופל והקבוצה תעבור בבקרה כמו שצריך".

בתוך כך, האדומים טרם סגרו עם בלם שיחליף את אוראל דגני, שעבר לבית"ר ירושלים. עושה רושם כי בשלב הזה המו"מ מול טל כחילה תקוע, וכרגע הוא לא יגיע להפועל ת"א. שני השמות החמים הנוספים ממשיכים להיות אלה של עומרי בן הרוש ואדי גוטליב. אגב, בעוד בצוות המקצועי היו רוצים מאוד לראות את גוטליב חוזר לאדום, ישנם גורמים בהנהלה שחוששים מהפציעה שהייתה לו בברכו בדיוק לפני שנה - קרע ברצועה הצולבת האחורית.

לעניין אחר, איעד אבו עביד, שנפצע בברכו במשחק מול מ.ס אשדוד, נבדק והוא סובל ממתיחה. הוא בספק גדול למפגש מול בית"ר, אך הוא ינסה להתאמן היום ובעקבות כך תתקבל החלטה לגביו.

"אנחנו מרוצים מהניצחון במשחק הראשון של העונה, אך יודעים שהיכולת והאינטנסיביות לא הייתה מספיק טובה", אמר ניר קלינגר, "זו תחילת עונה וההכנה שלנו הייתה פחות חלקה, אנחנו מגיעים עם סגל חסר מאוד בתקווה להמשיך את הפתיחה החיובית במשחק כזה קשה. זו קבוצה עם תקציב גדול יותר, אבל נעשה את הכל כדי להמשיך את המומנטום".

"היה חשוב לפתוח את העונה עם ניצחון. אנחנו קבוצה חדשה עם הרבה מאוד שחקנים צעירים והניצחון על מ.ס. אשדוד נתן לנו מוטיבציה", הוסיף שחר הירש, "יש לנו משחק מעניין מול בית"ר בטדי ואנחנו מתכוננים אליו כמו שצריך".