"לא מרגישים את האצבעות" (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
"לא מרגישים את האצבעות" (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
לא מתכוון לבצע יותר מדי שינויים (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
לא מתכוון לבצע יותר מדי שינויים (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

ההחלטה של אופ"א ומזג האוויר הקיצוני שהובילו להקדמת המשחק של הצהובים למחר (חמישי) ב-15:00 ולא בשעות הערב, הפכו לשיחת היום במחנה הצהוב. חלק מהשחקנים תיארו את המצב: "זה קור שלא מרגישים את האצבעות ברגליים. תנאים שאנחנו לא רגילים אליהם".

הצהובים עוסקים גם בדשא הסינטטי עליו הם ישחקו ביום חמישי ועל פי דיווח באיסלנד הם יתלוננו לאופ"א על המשטח. מעבר למזג האוויר, ממנו חוששים במועדון לאור העובדה שמכבי ת"א לא רגילה לתנאים כאלו, רובי קין הדגיש שיהיה קשה לשחק את המשחק הרגיל של הקבוצה במגרש זה על אף שמתחתיו יש חימום כנהוג ברוב המשחקים באיסלנד. "יהיה קשה לשחק, נצטרך לחשוב איך לשחק כדורגל נכון ולאו דווקא יפה", אמרו כמה מהשחקנים. אגב, מזג האוויר במהלך המשחק אמור להיות בין 0 ל-2 מעלות.

במועדון יודעים שניצחון על היריבה החלשה בבית יגרום לכך שהמשחק הבא, האחרון בשלב הזה, מול גנט יהיה משחק על המקום הראשון כשמעבר לעניין הכלכלי, האפשרות להשיג נקודות דירוג ולשמור על הסיכוי לסיים במקום הראשון הם גורמים משמעותיים.

בצד המקצועי המאמן, שיקיים היום מסיבת עיתונאים, לא מתכוון לבצע יותר מדי שינויים ב-11 ונראה כי ה-11 שפתחו בניצחון על זוריה יקבלו את הקרדיט. אחת הסיבות היא העובדה שהשחקנים שנכנסו כמחליפים לא הציגו יכולת טובה.

הרכב משוער: אורלנדו מוסקרה, אבישי כהן, דרק לוקאסן, אנריק סאבוריט, רוי רביבו, דור פרץ, יוריס ואן אובריים, גבי קניקובסקי, דן ביטון, מילסון, ערן זהבי.