(ברני ארדוב) (צילום: ספורט 5)
(ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5
"אין ניצחון טוב מזה" (ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

בזמן שמכבי תל אביב מאוכזבת, לאסק לינץ מאושרת. החבורה האוסטרית הבטיחה אמש (חמישי) את ראשות הבית בעזרת 0:1 קטן, שהעניק את האות לחגיגות האורחת על כר הדשא בבלומפילד. לאחר המשחק, כפי שניתן לצפות, הרוחות היו חיוביות במיוחד בשורות הקבוצה ובתקשורת המקומית.

"הזעזוע שקורה עכשיו בעמדת המאמן במכבי תל אביב עשה את ההבדל", ניתח המאמן של לינץ, אנדראס וילאנד. "ראו שהיום הם הגיעו בגישה שונה. אנחנו הכנו את עצמינו כמו למשחק גביע, החלטנו לקחת את הדברים עלינו. זה לא פשוט לשחק בתל אביב נגד קבוצה חזקה וקהל אדיר. אנחנו מאושרים".

מי שעשה את ההבדל עם שער מאוחר ודרמטי הוא סשה הורבאט, שחגג גם הוא בסיום, ונשמע מרוצה במיוחד: "זאת הרגשה מטורפת. כשהתחיל המשחק לא יכולנו לראות שום דבר בעקבות העשן שהיה באצטדיון. האווירה הייתה אדירה ורצינו להשתיק את האצטדיון. אני שמח שהצלחנו לעשות את זה בדקה ה-90, אין ניצחון טוב מזה".

"המסע לישראל עשוי להוציא את לינץ לדרך חדשה", ניתחו באוסטריה את המשך הדרך של הקבוצה, שמגמגמת בליגה, "מכבי התחילה טוב בהרבה, אבל בדקה האחרונה הובארט לא השאיר לפרץ סיכוי. לינץ התמודדה עם הטמפרטורות התל-אביביות ונראתה מלאת ביטחון עצמי בדרך לניצחון ברגע האחרון".