מתרגש להגיע לישראל. מרציאנו (צילום: ספורט 5)
מתרגש להגיע לישראל. מרציאנו | צילום: ספורט 5
תמיד משחק התקפי. ארנה סלוט (צילום: ספורט 5)
תמיד משחק התקפי. ארנה סלוט | צילום: ספורט 5

בשעה זו נערכת מסיבת עיתונאים של פיינורד לקראת המשחק מחר (שלישי) מול מכבי חיפה במסגרת המחזור הראשון של שלב הבתים בקונפרנס ליג. זהו יהיה משחקם הראשון של ההולנדים מזה 16 ימים, זאת מאחר שהם לא שיחקו מאז פגרת הנבחרות. עד כה צברה הקבוצה שש נקודות בשלושה משחקים בליגה ההולנדית, והיא נמצאת במקום השביעי עם משחק חסר.

 צפו במסיבת העיתונאים בנגן למעלה.

אופיר מרציאנו: "אנחנו לוקחים את המשחק הזה בשיא הרצינות, אנחנו מתכוננים היטב ומאוד מכבדים את מכבי חיפה. היא קבוצה מאוד חזקה. יש לנו המון בטחון ביכולות שלנו ויש לנו את תכנית המשחק שלנו. מצפה לנו משחק מאוד קשה".

הביקור בארץ עבורו: "זה רגע שלא הרבה ישראלים חווים. אני שמח שיש לי את הזכות הזאת לבואו לבקר שוב. זה תמיד כיף לפגוש חברים מהנבחרת ואני מקווה שתהיה חוויה טובה.

אי ההגעה של ג'הנבאחש למשחק: "יש לנו יחסים טובים. זאת החלטת מועדון, אני בסך הכל שחקן במועדון. אני רק יכול להגיד שיש לי יחסים טובים איתו. לא יצא לי לדבר איתו כי שנינו היינו בנבחרות".

"אחד הדברים שלמדתי פה זה שאנחנו מחזקים כל יריבה, זה חלק מהחוזקה של מועדון כזה. בכדורגל אתה לא יכול לנצח משחק בקלות, ראינו את זה בנבחרת. אין לנו שום זכות לזלזל והצוות עושה הכנה מאוד טובה למשחק. אין פערים גדולים בבית הזה. יש קבוצות מצינות, הבית ברמה מאוד גבוהה ביחס למפעל שאנחנו משחקים בו. זה ייפול בפרטים הקטנים, בהכנה, במחויבות".

המאמן ארנה סלוט אמר: ""אני יודע הרבה על מכבי חיפה. שחקנים מאוד מוכשרים בהתקפה. את צ'ירון שרי אנחנו מכירים יותר טוב כמובן".

"יש למכבי חיפה קבוצה מצוינת והקהל שלהם דוחף אותם. אנחנו צריכים להוכיח שאנחנו יודעים להתמודד עם זה. אנחנו יודעים שזה יהיה משחק קשה, חיפה קבוצה ביתית מאוד, ואנחנו לא ניצחנו נרבה משחקי חוץ בשנים האחרונות באירופה. אני תמיד משחק כדי לנצח ותמיד משחק כדי להבקיע. הכוונות שלנו הן תמיד לצאת קדימה ולתקוף. הקבוצות שלי תמיד ישחקו כדורגל התקפי".

אי הגעתו של ג'הנבאחש: "זאת לא הייתה ההחלטה שלו. זאת הייתה החלטת המועדון. זאת הסיטואציה. אנחנו החלטנו עבורו. זה לא היה חשוב מה הוא מעדיף".